N Series Theme-Aliansa(Bence Mükemmel Bir N Serisi Teması)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

south

Üye
    Konu Sahibi
Bu Anime Bayan Telefonun Ekranında Güzel Durur.Güzel Bir Tema Beğenen İndirsin..:::::::::::::::::::::::::::::::::: Önizleme ::::::::::::::::::::::::::::::::::..:::::::::::::::::::::::::::::::::: Dosya ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::.
Güle Güle Kullanın!!!!!!!!!!!!!:oke:
 
highflyeer

highflyeer

Üye
sağol da doğru yermi burası...
 

south

Üye
    Konu Sahibi
Bence Çok Doğru Bir Yerde Konu Açmışım.S60 Temalarında Bir S60 Teması Paylaşıyorum.Neden Öyle Doğru Yermi Diye Yazdın Anlamadım.
 

karakral

Üye
aile var burda...
 
isinbayeva

isinbayeva

Üye
güzel tema sağol paylaşım için
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt