N-gage Dosya Transferi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ertancan

Üye
    Konu Sahibi
N-gage Dosya Transferi
Arkadaşlar ßen ßir N-gaGe AlDım Ve DaHa İlk DeFa Kullanıyorum ßenDe ßir mp3 Dosyası VarDı ve ArkadaŞıma ßluetotth İLe Göndermek İstedim Ama Gönderemedim ßu KonuDa ßaNa yarDımCı Olurmusunuz Yani Mp3Leri BlueToothLa Nasıl Göndericem İlgilenen ArKaDaşlara ŞimDiDen TeşekkürLer

madmann

madmann

Üye
ne hata verdiğini yazarsan daha ii olur

swedeniz

swedeniz

Üye
memory yetmedi ise sitede patch olması lazım indir kur yolla

xrz

Üye
ilk önce telefona fileman at sonra da oradan E:/ diskini seç arkadaşına atacağın mp3'ü bul oradan sonra da options, send. via bluetooth seç
yalnız göndermesi çok uzun sürebilir (gayet doğal)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
önce fexplorer kur programın ıcınden mp3u bul,bu arada telefonda mp3un boyutu kadar boş yer olması gerekio bunları yaptıktan sora fexplorer,dan sorunsuz gonderebılırsın

Quadriceps

Üye
Bu telefon hafizasıyla ilgili bence ram ile ilgisi yoktur yoksa n-gage 12mb ram var bu yeter ee hafiza kartında yer oldugunda da denedim olmadı geriye telefon hafızası kalıyo telefon hafizan mp3 boyutuyla aynı olmalı yada fazla olmalı ancak kucuk boyutlu mp3 leri gonderebilirsin buda yaklasık 2 veya 2.5 mb falan oluyo daha ustunu yollamıyo halbuki n-gage tel hafızası 4mb ama prog dosyaları msj lar falan kaplıyo tabi bir kısmını.

orcoon

Üye
<span style="font-size:14pt;line-height:100%">Viva la <span style="color:#FF0000">N</span>-gage</span>

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt