n 70 hafıza kartında buyuk sorunum var lutfen yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sarpreis

Üye
    Konu Sahibi
n 70 hafıza kartında buyuk sorunum var lutfen yardım
arkadaslar ben burda yenıyım lutfen yardım edersenız sevınırım sımdıden tskler herkese
benim n70 im ve 2 gb lık bır hafıza kartım var 1 yıldır kullanıyordum hıc bır sorunum yoktu ama yenıce bı sorun cıkardı cok ıllet bır sorun pcden ıcıne verı atmaya calıstıgım zaman (mp3 resim vb.) bıraz duruyor ve hata veriyor(dizin bozuk yada okunamaz durumda) bu konuda yardımlarınızı beklıyorum lutfen yardım edın ne yapabılırım ve hafıza kartımı kurtarabılırım bu arda aynı zamanda ıcıne resimleri ve mp3 leri atarkende bozarak atıyor LÜTFENNNN YARDIMMMM:bilmm

melocannn

melocannn

Üye
bildiğim kadarıyla kurtuluşu yok verileri alamazsın ama hafıza kartını biçimlendirirsen kartı kutara bilirsin n70 çok kullandım böyle bişey gelmişti başıma tüm verileri feda ettim ama kartı kurtardım

sarpreis

Üye
    Konu Sahibi
ben formatta attım icinde kı verilerde deılım sılınsın gıtsın ama benım ıstedıgım sey herhangı bır veri aktarımı da yapmıyor yarıda kesıyor ve anlasılmayan sımgeler cıkıyor bazı dosayaların uzerıne geldıgımde ıse boyutlarını 20-30gb gibi gosterıyor hafıza kartı bu hale geldı nasıl duzeltırım bunun ıcın yardım bırde soyle bı konu var eger hafıza kartından her seyı ıcındekı en kucuk dosyayı bıle yanı hıc bır sey kesınlıkler gerı getırılemeyecek sekılde bı program bılen varsa lutfen bana yardım edın ornegın pclerde kullanınlan mxblast 4(hdd onarma pro.) gibi hafiza kartı ıcın olan varmı acaba lutfen yardım beklıyorum ben :vur:vur:off:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...