MyLifeOrganized To-Do List (Türkçe) (3.1.0)

Sponsorlu Bağlantılar

tomm

tomm

Üye
    Konu Sahibi
MyLifeOrganized To-Do List (Türkçe) (3.1.0)
MyLifeOrganized To-Do List

MylifeOrganized (Organize edilen yaşamım) bir planlama uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde kendinize alışkanlık kazandırabilirsiniz. Ya da yapılacak bir iş varsa ve siz bunu unutuyorsanız. Bu uygulama sayesinde unutmanız pek de mümkün görünmüyor. Play Store da dolaşırken böyle kullanışlı bir uygulamanın türkçe olmasını isteyen kişinin fazla olduğunu görünce pro versiyonunu araştırıp bulup türkçeye çevirdim. Uygulamanın sloganı: Yaşam organize edildiğinde kolaydır. Ben ise şunu eklemek istiyorum yaşam organize edildiğinde ve türkçe olduğunda daha kolaydır. Nice güzel alışkanlıklar kazanırsanız beni sevindirmiş olursunuz. Uygulamada hatalı veya eksik çeviri olursanız söyleyin lütfen. Uygulamanın yapımcısıyla iletişime geçtim her hangi türkçe ekleme olduğunda uygulamanın play store üzerinden bilgisini kontrol etmeyi unutmayın.

Uygulamanın özellikleri:

• Sınırsız görev ve alt görev hiyerarşisi: Görevlerinizi makul boyutta eylemler gerçekleştirilene kadar projeler halinde düzenleyin ve büyük görevleri kesin.
• Sonraki İşlemler: otomatik olarak yalnızca sonraki işlemlerinizi görüntüler. Burada şimdi yapılması gereken işleri görebilirsiniz.
• Tam GTD® (Getting Things Done®) desteği
• MLO Akıllı Yapılacaklar Listesi Görev ve ebeveynlerinin önceliklerini kullanarak sıralama
• Eylemleri içeriğe göre filtreleme
• Hızlı görev girişi için gelen kutusu
• Yıldız görevleri
• Yakınlaştırma: belirli bir görev dalına odaklanın
• Hatırlatıcılar
• GTD®, FranklinCovey ve Do-It-Tomorrow gibi farklı görev yönetim sistemleri için şablonlar. Kendi görev yönetim sisteminizi hızlı bir şekilde başlatmanıza yardımcı olmak için Masaüstü için MyLifeOrganized eklenmişlerdir
• Proje takibi
• Listenizdeki görevleri belirli bir sırada tamamlayın
• Bağımlılıklar: MLO, diğer işler tamamlanana kadar başlayamayacak görevleri tutan sıralı ve paralel projelerle çalışabilir
• Takvim görünümü: günlük iş yükünüzü analiz edin
• Yakın görünüm: bulunduğunuz yere geldiğinizde hatırlatıcılarla mevcut GPS konumunuz için bir işlem listesi alın
• Şifre koruması
• Sizin için çalışan sisteme uyması için filtreleme, sıralama ve gruplama özel görünümleri
• Tekrar eden ve yeniden yapılanma görevleri
• Çalışma Alanları (sekmeler): projeler veya görünümler arasında hızlıca geçiş yapın
• Gözden Geçirme: yeni alt görevler eklemek veya öncelikleri değiştirmek için görevleri düzenli olarak incelemek üzere işaretleyin
• Çoklu Seçim: seçilen birkaç görevde aynı anda bir işlem gerçekleştirin
Aynı zamanda bu uygulamanın bilgisayar versiyonunu indirip telefondaki bilgilere yedekleyebilirsiniz.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Uygulamada çeviri hatası veya sorunla karşılaşırsanız bana bildirmeyi ve beğenip yorum yapmayı unutmayın. İyi kullanımlar. Nice iyi alışkanlıklar kazanmanız dileğiyle. :)

• Beğen
Tepkiler: bveo1990, gonyalı, TheNightMare. ve 1 kişi daha

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Teşekkürler güzel paylaşım. :)

• Beğen
Tepkiler: tomm
rear2011

rear2011

Üye
Faydalı uygulamaya benziyo emeğinize sağlık, teşekkür ederiz.

• Beğen
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
:tşk: yararlı paylaşım olmuş

• Beğen

Üst Alt