Haber My Talking Angela Mağazada

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
My Talking Angela Mağazada
Benim Konuşan Angela'mın göz alıcı dünyasına hoş geldin! Angela'yı kendi sanal evcil hayvanın olarak sahiplen ve ona masalsı bir yaşam sun! Bir kedi yavrusundan bir kediye dönüşürken o tamamıyla senindir.

Angela'yı son modaya uygun olarak giydir, onu en zarif giysilerle donat ve onun saçına en hayranlık uyandıran saç modellerini yaptır. Evini güzelleştir ve onu lezzetli ziyafetlerle besle. Sadece izle – o senin en iyi arkadaşın olacak! Onunla birlikte oyunlar oynayabilir, arkadaşlarınla alıp vermek üzere havalı çıkartmalar toplayabilir ve bir dolu eğlence yaşayabilirsin. Angela'yı kendi süperstarın yap!

- ANGELA'NI YETİŞTİR: Angela'yı şirin bir kedi yavrusuyken sahiplen ve onun büyüyerek tarz sahibi bir şehirli kediciğe dönüşmesine yardımcı ol. Diş fırçalamaktan kıyafet alışverişine – o tamamıyla senin!
- YARATICILIĞINI KONUŞTUR: Sen olağanüstüsün, bu yüzden Angela'yı da bir o kadar olağanüstü kıl! Onun evini ve gardırobunu bir sürü farklı biçimde yükselt ve kişiselleştir. Onun tam istediğin gibi görünmesini sağla!
- GİYİNİP KUŞANMACILIK OYNA: Bırak çarpıcı stil anlayışın parıldasın ve Angela'yı en son modaya uygun olarak giydir ve onu en zarif aksesuarlarla donat.
- ONUN NEREDE YAŞADIĞINI SEÇ: Angela'nın evi için bir sürü farklı seçenek arasından en sevdiğin konumu seçip, onun müthiş terasından görünen manzarayı kişiselleştir.
- OYUNLAR OYNA: Müthiş yeni mini oyunları keşfet ve oyna!
- ÇIKARTMALAR TOPLA: Her biri Angela'nın yepyeni görselleriyle süslü yüzlerce sanal çıkartma bul ve topla ve bunları kendi süper özel albümüne yerleştir. Hatta albümünü tamamlamak için diğer oyuncularla çıkartma alışverişi yapabilirsin.
- ÖZEL GİYSİLER AL: Özel çıkartmaları toplayarak ve özel yeni kıyafetlerin kilidini kaldırarak Angela'nın müthiş kıyafetler içinde ışıl ışıl ışıldamasını sağla.
- ANGELA'YLA OYNA: Angela'nın gerçek hayattakine benzer duyguları vardır, o yüzden ona nazik davran! Onunla ekrandan yakından ilgilen ve nasıl tepki verdiğini izle. Onunla konuşup, ona şarkı söylediğinde o her şeyi tekrar edecektir!

Bu uygulama şunları içerir:
- Outfit7'nin ürünlerinin tanıtımı ve içeriğe bağlı reklam
- Müşterileri web-sitemize ve diğer Outfit7 uygulamalarına yönlendiren bağlantılar
- Kullanıcıları uygulamayı tekrar kullanmaya ikna etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi
- Sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarla bağlantı kurma olanağı
- YouTube entegrasyonu aracılığıyla OutFit7'nin animasyon karakterlerinin videolarının izlenmesi
- Uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği
- Oyuncu tarafından erişilen mevcut seviyeye bağlı olarak, öğelere sanal para birimi cinsinden farklı fiyatlarla ulaşılabilir
- Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alım yapmaksızın uygulamanın tüm işlevselliklerine erişmek için alternatif seçenekler

• Beğen
Tepkiler: Sensation, RetaXter, saynesim ve 2 diğerleri

Rainesto

Rainesto

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
emz

emz

Üye

Serhan

Serhan

Üye
sırf mesaj kasmak için konuya :tşk: mesajı atıyorsunuz :(

saynesim

saynesim

Üye
Teşekkürler

emz

emz

Üye

Ben gerçekten de emeğe saygı adına yazıyorum ama madem böyle bir düşünceye kapıldın bir daha yazmam. Aynı kafaya göre hiçbir mesajı beğenmezdim. Çünkü mesaj kasıyorum. Bunu beklemiyordum cidden :( Mesaj kasmaya çalışıyor olsam cümle başına mesaj atardım. Bu mesajı da 40 parçaya ayırır atardım ki artsın sayı diye. Ama yakışmadı bu. Bundan sonra yazmam. :(

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
Ben gerçekten de emeğe saygı adına yazıyorum ama madem böyle bir düşünceye kapıldın bir daha yazmam. Aynı kafaya göre hiçbir mesajı beğenmezdim. Çünkü mesaj kasıyorum. Bunu beklemiyordum cidden :( Mesaj kasmaya çalışıyor olsam cümle başına merak atardım. Bu mesajı da 40 parçaya ayırır atardım ki artsın sayı diye. Ama yakışmadı bu. Bundan sonra yazmam. :(
Sanırım sende WP klavyesi mağdurusun Merak atmak nedir :ehe

• Beğen
Tepkiler: emz
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
:rica:
:rica: arkadaşlar biraz kassın ya ne zarar çıkar :ehe
:rica:
Ben gerçekten de emeğe saygı adına yazıyorum ama madem böyle bir düşünceye kapıldın bir daha yazmam. Aynı kafaya göre hiçbir mesajı beğenmezdim. Çünkü mesaj kasıyorum. Bunu beklemiyordum cidden :( Mesaj kasmaya çalışıyor olsam cümle başına mesaj atardım. Bu mesajı da 40 parçaya ayırır atardım ki artsın sayı diye. Ama yakışmadı bu. Bundan sonra yazmam. :(
kas mesaj kas :ehe :kıskıs:
Sanırım sende WP klavyesi mağdurusun Merak atmak nedir :ehe
:ehe

• Beğen
Tepkiler: Serhan
BelaMonte

BelaMonte

Üye
0-3 yaş arası kızlar için ideal bi oyun :spr

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Serhan
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Benim kızın tablete yüklerim artık. Şu kedi yüzünden telefonu elinden zorla alıyorum:(

• Beğen
StartTheGame

StartTheGame

Üye
Madem Türk oyunu oynamasak bile indirip 5 yıldız verdim.. Amaç Türk oyun geliştiricileri gelişsin :) Ama kontroller Talking Tom a göre biraz daha yavaş geldi :/ sorun var biraz
Ama olsun geliştiricilerimiz kazansın :) 1 kere oynasam bile dursun zarar gelmez :D

• Beğen

Silinen Üye 2419455

Kapalı Hesap
:)

• Beğen

Emre

Üye

• Beğen