Haber #MWC 2015: Orta-Üst Seviye Windows Phone, Coship BVC X1 Resmi Olarak Duyuruldu!

Sponsorlu Bağlantılar

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Suya ve toza dayanıklı da, sizce z2 den daha mı dayanıklıdır? Ve lumia 1520 ile kafa kafaya takas olur mu? O işlemci 64 bit mi şimdi, yani oyunlarda (örn: Gta sa) da 1520 kadar performans verir mi?

Heyecanlandım, aşık olabilirim sanırım ama @bulutsuzgece abimizin dediği 8 çekirdekli telefon cidden dediği gibi çıkarsa fiyatı da uygun olursa gönlüm ona kayabilir .s

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Bunu çok beğendim ekran çerçeve oranı çok iyi yapılmış,ince çerçeve gocaman ekran Ali bunu sevdi

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
alpha view'in beyaz tasarımı daha çok hoşuma gitti. 820'nin ince hali gibi olmuş.

saynesim

saynesim

Üye
Suya dayanıklı bildiğim kadarıyla

pirenuri

pirenuri

Üye
dün Microsoft Pazarlama başkan yardımcısı Tuula Rytila açıklama yaptı. SURFACE tabletler gibi Windows 10 amiral gemi cihazımız da etkileyici yenilikler ve sektör standartlarının üzerinde donanım özellikleriyle gelecek dedi. Surface tabletleri anlatmaya gerek yoktur herhalde.

Kaynak yukarıda gerekli cevabı vermiş :tebessüm:

Yılın ikinci yarısı için :eller:

Eskiden beri az donanımla çalışan bir sistemim var diye ona göre politika geliştirip hiç beklemediğiniz cihazlarda bile 1 gb ram yerine 512 mb ram kullanan Microsoft, şimdi bu şekilde yüksek donanımla piyasaya çıkması akla bir soru getirir ve bu soruyu da rakip firmalardan duyabilirsiniz: Hani az donanımla büyük işler yapıyordun Microsoft ? Şimdi neden 4gb ram kullanıyorsun?

ON9

ON9

Üye
Hayranlık uyandırıcı.
Aynı bu tasarımda MS amiral gemi cihazı çıkarsa anında alırım.

Windows 10 for Phones Final
8 Çekirdekli 64 Bit İşlemci
4 GB Ram
3D Touch
Parmak İzi Tanıma
FHD veya 2K 5.0 inç Ekran
:eller:

Yılın 2. yarısında bu telefon gelecek bilginiz olsun.
Para biriktirme zamanımız yaklaşıyor galiba
By cihaz bana önden Htc'yi arkadan Sony'leri hatırlatıyor. Gerçi lensleri falan sony imiş. Belki de Sony tesislerinde fason ürettirilmiştir.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Gorunuş olarak telefon gerçekten güzel hoşuma gitti ozellikleride iyi ama başka marka olmasından dolayı desteğin ne derece olur tereddut ediyorum.Htc ler gibi olmaz umarım

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Gorunuş olarak telefon gerçekten güzel hoşuma gitti ozellikleride iyi ama başka marka olmasından dolayı desteğin ne derece olur tereddut ediyorum.Htc ler gibi olmaz umarım

Zaten Türkiye'ye Coship markasıyla gelmez.
Microsoft benzer özellikli telefonları farklı markalara ürettirerek ortadoğu ve avrupaya da getirecektir.
Ancak içeriği aynı olsa bile tasarım aynı bununki gibi olur mu bilinmez :bilmm
Bunun tasarımı gerçekten çok hoş.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Lumia1520

Lumia1520

Üye
Bilgilendirme için sağol güzel bir telefon gibi duruyor :)

Emre

Üye
suya toza dayanıklı diyorlar lakin nokia bunu belli etmeden yapıyor (kendi görüşüm)

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
E biz bunu almak istesek nasıl yapabiliriz?

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Turkcell, Vodafone, Casper, Avea gibi markaların üst düzey yöneticileri ile görüşüp bu telefonu gösterip ikna edeceksin. Adamlar da kendi markalarını üzerine basıp yerli üretimmiş gibi satacak :)

dakamon

dakamon

Üye
Ya yurtdışından getirteceksin onda da gümrüğe takılması garanti :) yada sen gidip alacaksın :) diğer bir şey de yerli bir girişimci gidip o firmayla anlaşıp ülkemizde satışını yapacak :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Ya yurtdışından getirteceksin onda da gümrüğe takılması garanti :) yada sen gidip alacaksın :) diğer bir şey de yerli bir girişimci gidip o firmayla anlaşıp ülkemizde satışını yapacak :)
Ali Kemal yapsın :islik

• Beğen
Tepkiler: mzcoools
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Hands on dan başka hiç videosu yok ya telefonun. Merak ediyorum bian önce çıksa :D

SpyChef

SpyChef

Üye
Telefonun görünümü güzelmiş haa

Üst Alt