Müzik önerisi lazım

• 24 Temmuz 2014
  • 332 Okunma
  • 7 Cevap

1. dinlediğim müziklerden sıkıldım yeni bir şeyler arıyorum.. yerli müzik dinlemem, o yüzden yabancı müzik önerebilirseniz sevinirim. normalde pop, alternatif, rock tarzı şeyler dinlerim fakat bu aralar canım gitarlı bir şeyler dinlemek istiyor.. evanescence'in lithium parçası gibi veya linkin park - in the end, kings of leon - tonight, muse - butterflies and hurricanes gibi müzikler dinlemek istiyorum bu aralar, kotam bittiği için itunes'da çokta fazla gezemiyorum. önerebileceğiniz müzikleri bekliyorum, şimdiden :tşk:

Yazan: abandonware
  2. Turkce istememişsin. Türkce rock olur mu? Kesmeseker, grizu, kumdan kaleler?

Samsung ile gönderdi
  3. daft punk - random access memories albümünü dinledin mi?

abandonware bunu beğendi.
  4. Nasıl bir şey istiyon? Yani seni at gibi koşturacak tarzı şeyler mi yoksa böyle hayatın anlamını düşündürecek şeyler mi?

5. Kings of Leon demişsin devam işte o yoldan :)
    Yeni birşey dinlemek istiyorsan Three Days Grace'i öneririm daha önce dinlemediysen şöyle gitarlı mitarlı ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. ikincisinden :)[DOUBLEPOST=1406383066,1406383042][/DOUBLEPOST]
    birazını dinlemiştim :hmmm pek bana göre değil galiba :hmmm[DOUBLEPOST=1406383122][/DOUBLEPOST]
    bilgisayarımda yaklaşık 5000'e yakın müzik var ama leyla ile mecnun'un 3 tane bölüm müziği hariç başka bir türkçe müzik yok :) türkçe müzik dinlemiyorum maalesef :)

7. 30 Second To Mars ?

8. not aldım, ay başında kota yenilenince bi bakayım :hmmm

Yüklüyor...
15/12/2018 - 18:45