Müzik Çalar ile İlgili Sorunlar Boy Gösterdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

srgngrbzz

Üye
    Konu Sahibi
Müzik Çalar ile İlgili Sorunlar Boy Gösterdi
Herkese iyi aksamlar;forumda arastırdım bulamadım bir çözüm.Gecen gün telefonuma format attım hem soft hemde e hafızayı biçimlendirdim.Fakat bugun müzik çalara şarkı atıp yenile dediğimde şöyle bir sonuçla karşılaştım ;
Hata Diskte Boş Yer Yok diye bunun bir çözümü var mıdır ? Şimdiden teşekkürler :)

candost38tr

candost38tr

Üye
enteresan.şarkıları music dosyasına atmış olmam lazım dosyayı attığın yerden music açmayı dene sonra yenıden musıc calara gelıp yenıle de telefonun modelınıde ogrenseydım

srgngrbzz

Üye
    Konu Sahibi
N8 diye yazıyordu kaptan :) dur deneyeyim 1

---------- Eklendi @ 18:14:16 ---------- Yazıldı @ 18:12:38 ----------

Yok kaptan olmadı ya , telefon bomboş fakat diskte yer yok diyor.Formattan sonra yeni bir hafıza daha olustu c,d,e hafızaları var su an telefonda onla ilgisi olabilirmi

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
nokia suiteden yazılımı yeniden yükle

SilentOne

SilentOne

Üye
bnce flash atmayı biliyorsa atsın daha sağlıklı :D

candost38tr

candost38tr

Üye
arkadasım yapsan yapamazsın sen nasıl bır format attın kı c,d,e dıye hafıza olusuYor normalde c ve e vardır hafıza kartı takarsan f dıye bır alan olusur.sen yıne E nın uzerıne gel basılı tut ve bıcımlendır de.klasore hıc bısey yukleme musıc calara gıt ve muzık kutuphanesını yenıle de ne dıyecek bır bak baktın sesı solugu cıkmıyor mp3 lerı music klasorune at tekrar yenıle bakıyım ne dıyecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt