Müzik çalar hakkında yardım bekliyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrest66

Üye
    Konu Sahibi
Müzik çalar hakkında yardım bekliyorum.
Müzik çaları açtıktan sonra bir şarkıyı seçtiğimde "genel:sistem hatası" diye bir hata geliyor ve şarkıyı çalmıyor. Bellenin en son güncellemesini de yaptım ama düzelmedi. Yardım bekliyorum.

asigsasi

asigsasi

Üye
kütüphaneyi güncelleyip denedinmi

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
telelfon hafızasına bir iki mp3 at hafıza kartını çıkart takma müzik çalardan kütüphaneyi güncelle attığın bir iki şarkıyı çaldır aynı hatayı alırsan ayarlardan veri sil geri yükle gene sadece telelfon hafızasına bir iki mp3 at dene olmazsa flash a kadar gider eğer almazsan hafıza kartını biçimlendir öyle şarkıları içine atıp öyle dene

46maraz

Üye
Müzik çaları açtıktan sonra bir şarkıyı seçtiğimde "genel:sistem hatası" diye bir hata geliyor ve şarkıyı çalmıyor. Bellenin en son güncellemesini de yaptım ama düzelmedi. Yardım bekliyorum.

şarkıLARI hafıza kartına müzik klasörüne at güncelle müzik çalari Bende de aynı sorun vardı düzeldi

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bütün şarkıları ses dosyaları klasörüne at ve kütüphaneyi yenile sorunun düzelir büyük olasılikla.
Musikloud kullanıyorsan o programdan indirilen şarkılarda bu Soruna yok açabiliyor

mert41994

mert41994

Üye
Sorun mp3'lerde bence. Arkadaştan bir mp3 al dene. Olmadı soft format. Olmadı flash

yaren_dede

yaren_dede

Üye
şarkıda sorun var diye flash mi atacaksınız telefona?

ANIL

ANIL

Admin

Bu dosyalardan gördüklerini sil, kütüphane sıfırlanmış olur. Sonra tekrardan yenilersin.

E:\private\101ffca9\harvesterdbv10_2.dat
E:\private\10281e17\[101ffc31]mpxv3_4.db
E:\private\10281e17\[101ffc31]pcv6_2.db
E:\private\10281e17\[102830AB]thumbnail_v4.db
E:\private\10281e17\[102830AB]thumbnail_v4.db-journal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt