Muzhiwan.com Ücretsiz Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

PME 4L

PME 4L

Üye
    Konu Sahibi
N.O.V.A 2 HD - Modern Combay 2 3D - Asfalt 6 3D : apk indirdim ama SD bulamadım bana verebilirmisin. SD dosyalarını....

model =?

desire HD

sgs

NOVA 2 HD

sgs2 için

OLMAZSA WİFİ DEN İNDİRSEN

talha00

Üye
Sony Ericson Xpreia Neo V - WiFi dende İndiremedim. off Be Adamım Sende Bi SD Link Koyamadın....

talha00

Üye
Kardeşim Linkleri Bi Kontrol Et. Resimdekiler HD yazanlardan Bazıları 3D çıktı bazı Resimlere Tıklanmıyor madem iş yapıyorsun adam akıllı yap. illaki yapamam yada yapmıcam diyorsan konu açmana hiç zahmet gerek kalmazdı....

PME 4L

PME 4L

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim Linkleri Bi Kontrol Et. Resimdekiler HD yazanlardan Bazıları 3D çıktı bazı Resimlere Tıklanmıyor madem iş yapıyorsun adam akıllı yap. illaki yapamam yada yapmıcam diyorsan konu açmana hiç zahmet gerek kalmazdı....

Kardeş begenmiyorsan indirme bu kadar basit.Linkler çok olunca karışıyor.Resimlere bir link ekleniyor onuda yapıcam zaten ama meşgülüm.Sd link arıyorsanda google ı kullan sd diye link eklemediysem vermek zorundada degilim!

talha00

Üye
Kardeş begenmiyorsan indirme bu kadar basit.Linkler çok olunca karışıyor.Resimlere bir link ekleniyor onuda yapıcam zaten ama meşgülüm.Sd link arıyorsanda google ı kullan sd diye link eklemediysem vermek zorundada degilim!

Linkleri Kendin Upload Yapsan Daha Güzel Olurdu ama Sadece apk ile Olmuyor zaten HD diye indiriyorum 3D çıkıyor Telde 2 ekran çıkıyor.

PME 4L

PME 4L

Üye
    Konu Sahibi
Linkleri kendim upload ediyorum zaten hd indirip 3d çıkmasının nedeni ise çok link karışıklıgı sadece apk ile olmuyor diyorsun wifi ile baglan 800kb hızla indiriyor ne güzel he yoksa wifi sd dosyaları yok bazılarının hem indirirken ve indirdikten sonra ad ve içindeki açıklama ile indirdigin sayin ne oldugunu rahatlıkla anlayabilirsin

talha00

Üye
WiFi ile İndirmede Sorun yok...!!! HD alıoz 3D çıkıyor Sorun Bu...

talha00

Üye
Şimdi O Kadar Çok İndirdimki.. Bilemiyorum ama Şimdi Oyunları Temizledim Telden. Yeniden Linkleri İndireceğim O zaman Linkleri Bildiririm Sana..

PME 4L

PME 4L

Üye
    Konu Sahibi
Ok suan bende linkler ile ugraşıyorum saçma hatalar veriyor kıl oldun en kesa sürede düzelticem cevap bekl,yorum

yakup_281

yakup_281

Üye
Ok suan bende linkler ile ugraşıyorum saçma hatalar veriyor kıl oldun en kesa sürede düzelticem cevap bekl,yorum
multiuploadın kendi serverine yüklesen süper olur valla bekleme yok tıkla insin

PME 4L

PME 4L

Üye
    Konu Sahibi
multiuploadın kendi serverine yüklesen süper olur valla bekleme yok tıkla insin

İyi güzel hoş diyorsunda dl başına para vermiyor en iyi premıum link generator kullan veya premıum al

yakup_281

yakup_281

Üye
İyi güzel hoş diyorsunda dl başına para vermiyor en iyi premıum link generator kullan veya premıum al
premıum link generator kullanıyorum ama uploadstation için premium istiyor fileserve bitik wupload tam bitti hotfile uploaded ve filesonicte genelde yavaş ondan diyorum orayı

PME 4L

PME 4L

Üye
    Konu Sahibi
premıum link generator kullanıyorum ama uploadstation için premium istiyor fileserve bitik wupload tam bitti hotfile uploaded ve filesonicte genelde yavaş ondan diyorum orayı

ok

yeni oyunlar eklendi

SeRcANKoSe1985

Üye
samsung galaxy notede tam ekran çalısırmı dostlar

Gurkan911

Gurkan911

Üye
Ben nasıl yükleyeceğimizi hala anlamadım. androidte yeniyim.

Üst Alt