Mutlaka Olmalı Dediğiniz Signed Uygulamalar!

Sponsorlu Bağlantılar

schuirios

schuirios

Üye
    Konu Sahibi
çinceyi resimlerden halletsen sorun olur mu?

asigsasi

asigsasi

Üye
nasıl kim halledecek

schuirios

schuirios

Üye
    Konu Sahibi
pardon yazım hatası :) ben halletmeyi denedim ama başaramadım :( pc yok keşke safe mngr ın türkçesinin linki olsaydı :(

asigsasi

asigsasi

Üye
varda oda unsigned

schuirios

schuirios

Üye
    Konu Sahibi
hadi ya :D artık tek çare hacklemek ya :D

furko64

Üye
Karnaval-Online Radyolar
Whatsapp-İnternet Üstünden Mesajlaşma

schuirios

schuirios

Üye
    Konu Sahibi
karnavalı çalıştıramadım ben telefonda bi sorun var galiba

coolasker54

coolasker54

Üye
aslında çinceden anlıcak bişi de yok. Dosyanın üzerine geldiğinde 3 üncü basamak kopyala. Kopyalanacak yere geldiğinde de 3. basamakta yapıştır. Bu kadar basit. Gerisi de c ve e hafızası arasında dolaşmak. Telefona telefon demem telefon hackli olmayınca:ehe

schuirios

schuirios

Üye
    Konu Sahibi
aslında çinceden anlıcak bişi de yok. Dosyanın üzerine geldiğinde 3 üncü basamak kopyala. Kopyalanacak yere geldiğinde de 3. basamakta yapıştır. Bu kadar basit. Gerisi de c ve e hafızası arasında dolaşmak. Telefona telefon demem telefon hackli olmayınca:ehe

Dostum mükemmelsin tek yapamadığım o işte :D şimdi yapıcam teşekkürler :D

OozyStaw

OozyStaw

Üye

dostum ne alaka şimdi??? konuyu nereden nereye bağlamışsın ben orada arkadaşa hack yapabilme, ücretsiz uygulama yukleme ayrıca cihazı istediğin gibi özelleştirebilmekten bahsediyorum ve birkeç örnek vermişim...

şimdi senin olayına gelelim sen hala androidteki oyunların sizin cihazlarda oynanabileceği günlerin rüyasını kurarken ben o oyunları zaten tabletimde oynuyorum :oke:

yani oyun için cihazımı değiştirecek değilim. ayrıca eski uygulamaları araştırmamada gerek yok çünkü ihtiyacım olan uygulamalar zaten cihazımda mevcut ama sen belliki her önüne gelen uygulamayı cihazına yukleyip cihazı çöplüğe çevirmeyi seviyorsun ama benim çöplük kullanmak gibi bir niyetim olmadığından sadece gerekli uygulamaları yuklerim ve yuklemediğim pro varmı diye arayışa girmem :oke:

- - - Eklendi - - -

zaten pc gerekmiyor telefon üzerinden yapacaksın

alttaki linke gidip yapabilirsin

http://www.maxicep.com/symbian-3-si...esh-hack-basit-ve-resimli-anlatim-751483.html

Sadece Symbian-Windowsphone du sanki :hmmm android nerden çıktı ayrıca oyun için telefon almadım ve telefonumda sevdiğim proğramlar var yani çöplük değil ucretsiz diye ındırdığım uygulama yok neyse kavga eteyelim :oke:

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
arkadaşim hack işi ile hiç uğraşma güzel bir cfw at kurtul hack işinden . O zaman telefondaki hızı görürsun :)

Üst Alt