Mutfakta Yürürken Tabakların Sallanması - Deney 1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
ismail geçen sizin katta oturan bi kadın şikayet var.com a şikayet etmiş günlük 4.5 deprem yapıyor yan komşum diye :D

- - - Eklendi - - -

ismail geçen sizin katta oturan bi kadın şikayet var.com a şikayet etmiş günlük 4.5 deprem yapıyor yan komşum diye :D
şikayetvar.com :kop2: :kop2: Doğrudur . Altta bi teyze var en ufak adım atmadan bile şikayete geliyor :D

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
teyze 60, 65 varmı? :D
teyze çok hastaymış , en ufak sese gelemiyomuş (2 senedir ) Okadar hastaysa hastenede yatması gerekir zaten. Düşün yani , bildiğin adım atmamıza kızıyor....

Astrosman

Astrosman

Üye

teyze çok hastaymış , en ufak sese gelemiyomuş (2 senedir ) Okadar hastaysa hastenede yatması gerekir zaten. Düşün yani , bildiğin adım atmamıza kızıyor....

hacı sizin taban yani oturduğunuz yerin tabanı hassasdır giyiyorsun topuklu ayakkabıyı, açıyorsun bi müzik zıpla kadın canlanır bak :ehe

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
MrTech

MrTech

Üye
O gobek ne la :d:

Türe

Türe

Üye
İsmail kendi fikrim üzerine video çekecem la :D Kopacanız :kop2: :ehe

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
İsmayıl yarın çekce ben :(

Türe

Türe

Üye
Yarin insallah :ehe

SheFy

SheFy

Üye
iso 9001 kalitesi :kop2:

otostopçu

otostopçu

Üye

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
İsmail, kanka bu nedir ya :D Ben botlarla moonwalk yapıyorum sen ne diyorsun ? :D

cukuleaks

Üye
    Konu Sahibi
İsmail, kanka bu nedir ya :D Ben botlarla moonwalk yapıyorum sen ne diyorsun ? :D
zaten moonwalk en kolay botlarla yapılıyor. Biz arkadaşlarla her öğlenliğin terasa çıkıp ıslak zeminde deniyoruz. Bi arkadaş var ilk adımı manyak yapıyoda gerisi yok :D

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
:D sadece gülüyorum :D hahahaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt