Müşteri hizmetlerini arayarak KAMPUSCELL'e geçiş yapabilirsin

Sponsorlu Bağlantılar

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Müşteri hizmetlerini arayarak KAMPUSCELL'e geçiş yapabilirsin
Kampuscell tarifesine geçmek için illa bir extraya veya bayiye gitmenize artık gerek yok 25 yaşın altında bir kimlik kartı ile 4440532 4440535 4440530 numaralarından birini arayın müşteri hizmetlerine bağlanarak kampuscell tarifesine geçiş yapabilirsiniz. Böylelikle geçiş ücreti olan 2 tl den kurtulmuş olursunuz.

Bu bilgi daha önce açılmış konularda mesaj olarak birçok kez yazıldı ama birçok üyemiz bunu bilmediğini düşündüm ve bu şekilde duyurmak istedim.

• Beğen
Tepkiler: Pckopat*, minoo, kemaletiin ve 3 diğerleri

kezman_796

Üye
bilgi için saol

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Peki kardeş benim 25yaş altı olduğumu nerden bilecek bana tc numarası falan birşeyler mi soracak

maleguard

maleguard

Üye
oooo bu güzel haber :) babam gelsin hemen geçirticem

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
valla ben bilmiodum
belki üye olurum bi ara.

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Hmm GÜzel

Solamente

Üye
o kadar uğraştık yok abone merkezi yok cart yok curt ne vardı zamanında yapsalardı :(
Recep abi sağol bilgi için ;)

Hellboy®

Hellboy®

Üye
kampüsün de avantajı kalmadı ki eskiden 3 sms den sonrası bedavaydı şimdi 5 eskiden 30 knt ye 3000 sms paketi alınıyordu şimdi 35 knt ye

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Arkadas haklı Kampus un pek avantajı kalmadı hele şu sms de..

__Midas__

__Midas__

Üye
sms de yeni kampanyalar yapılacaktır diye düşünüyorum, bilgi içinde teşekkürler iyi oldu öğrendiğimiz :)

müge94

Üye
bşi srucam hat 25 yşın üstndeki brinin üstne kayıtlıysa ynede kampucelli olunuomu 18üstü bi kimlik götürüp?

25yaş üstü birisinin üstüne kyıtlı bi hat yaş sınırına uyan birisinin kimliğiyle kampuslü olblrmi?

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bşi srucam hat 25 yşın üstndeki brinin üstne kayıtlıysa ynede kampucelli olunuomu 18üstü bi kimlik götürüp?

evet olur. senin yaşın 18-25 arası olsun yeter. yada o yaşdaki birinin kimliğini kullanabilirsiniz.

sweety_boy_43

Üye
25yaş üstü birisinin üstüne kyıtlı bi hat yaş sınırına uyan birisinin kimliğiyle kampuslü olblrmi?

hat sahıbının yası 40 olsa bıle 25 yas altı baska bırısının kımlıgıyle kampusecele gecıs yapılır..
ancak 40 yasındakı bı kısı kendı kımlıgıyle kampuscellı olamaz.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
valla çok iyi oldu turkcell bayilerine fazladan para kaptırıyorduk

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
Konu İçin Teşşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

Konu İçin Teşekkürler!

--------------- Ekleme ---------------

Konu İçin Teşekkürler!

x1siyah1x

Üye
arkadaslar hat yeni alirken kimlik kimin uzerine verdiyseniz o kimlige gidip turkcelle gidip kampuscelle gecersn:D

mafya06

Üye
güsel olmus emege saygı!!!:oke:

epson81

epson81

Üye
kampüsün de avantajı kalmadı

ismail2616

Üye
emeye saygı

Üst Alt