Faturasız Müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum


YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
    Konu Sahibi
Müşteri hizmetlerine nasıl bağlanacaz?
 
yeumyang

yeumyang

Moderator
532 yi arayınca sesli yanıt sisteminde söylüyor bağlanmak için 0 a basın diye eğer baglanamazsaniz turkcelin sosyal medya hesaplarından sorununuzu yazarsanız yardımcı olurlar
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
yakup6203

yakup6203

Üye
Sesli yanıt sisteminde
Şikayetim var diyin direk bağlanır
Ben öyle yapıyorum
 
blastx

blastx

Üye
Enteresan. Ben artınca, direkt olarak bağlanıyor, tuslama bile yapmıyorum.
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt