Muslera'ya teklif var!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Muslera'ya teklif var!

Galatasaray'ın Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera'ya Premier Lig ekiplerinden Chelsea'nin talip olduğu iddia edildi.

Fernando Muslera'nın Old Trafford'daki performansı Uruguaylı kalecinin Chelsea yolcusu olduğu iddialarını yeniden gündeme getirdi.

Londra kulübü yönetiminin, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan pazarlık masasına oturmak için randevu istediği öne sürüldü. Fernando Muslera için yaz transfer döneminde 25 milyon Euro değer biçen Aysal'ın konuyu Fatih Terim'e ilettiği de belirtildi. Kaleci antrenörü Taffarel'in yeni isimler üzerinde araştırmalarını sürdürdüğü ve yaşlanan Cech'in yerine kaleci arayan Chelsea'nin devre arasında Fernando Muslera'yı Ada'ya götürebileceği ifade edildi.
Fernando Muslera da Şampiyonlar Ligi'ndeki Man. United maçının ardından "Ufak yaştan beri Premier Lig'de oynamak en büyük hayalim" diye konuşmuştu. Geçen sezon başında Lazio'dan transfer edilen Uruguaylı kalecinin sarı-kırmızılı takıma maliyeti 12 milyon Euro'ya ulaşmıştı.

.Murat.

.Murat.

Üye
orada oynamayı hayal edeni postalayacaksın

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yalan haber bence ...

Jitou

Jitou

Üye
Chelsea de Qurtois var Musleradan 2 kat daha iyi hemde önü açık 20 yaşında

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Chelsea de Qurtois var Musleradan 2 kat daha iyi hemde önü açık 20 yaşında

ya arkadaş şunu anlayın artık dünyanın EN İYİ 6 INCI KALECİSİ BİZDE daha musleradan iyi diyor gelde gülme :kop:

• Beğen
Tepkiler: India
Jitou

Jitou

Üye
Tamam orasına söz yok listede öyle

Ama çok iyi olsa Gsde oynamazdı değil mi ;)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Chelsea de internet kafede sıra bekleyen ergenler gibi her kalkana hemen oturuyo.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Jitou

Jitou

Üye
Oynar 1 tafarel 2 schumaer başka yok

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Haber dogru olabilir Chelsea ve City gibi takımlar çok yapiskan takımlardır ki City'de Joe Hart 2 sezondur form tutmasa simdi kapısında köle olurdu Gs'ın.

Jitou

Jitou

Üye
Yani 20-30 yılda bir çok iyi kaleciler Türkiyeye Oynatmazlardan kastım hemen satın almaktı Ama sen buna gülüyorsan yani anlayamadıysan seni yoğun bakıma almak lazım:hmmm

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Yani 20-30 yılda bir çok iyi kaleciler Türkiyeye Oynatmazlardan kastım hemen satın almaktı Ama sen buna gülüyorsan yani anlayamadıysan seni yoğun bakıma almak lazım:hmmm

para için galatasaray kaleyi sağlama aldıgı için satmaz bırakırlar bırakırlar sen rahat ol kardeşim senin yorumların beni acayip sinirlendiriyor geriyosun beni anladınmı ;)

Jitou

Jitou

Üye
para için galatasaray kaleyi sağlama aldıgı için satmaz bırakırlar bırakırlar sen rahat ol kardeşim senin yorumların beni acayip sinirlendiriyor geriyosun beni anladınmı ;)

Sinirden tikmi oturdu göz kırkıp duruyon:ehe:ehe

osicik

Üye

Sinirden tikmi oturdu göz kırkıp duruyon:ehe:ehe
güzel kardeşim senini volkanın valdesten çok mu kötü yoksa kat kat daha mı iyi senin kendine güvenin kalmamış hatta ve hatta volkan mıslera onur bunlar dünya çapında ama sana şaka gibi geliyor heralde.....:ehe

Jitou

Jitou

Üye
güzel kardeşim senini volkanın valdesten çok mu kötü yoksa kat kat daha mı iyi senin kendine güvenin kalmamış hatta ve hatta volkan mıslera onur bunlar dünya çapında ama sana şaka gibi geliyor heralde.....:ehe

Senin Dünyadan haberin yok
Siz devam edin uyumaya

HakaN-06

HakaN-06

Üye
jitou sanırım fenerlisin seni kendi takımının bölümüne alalım dostum.

jackalmami

jackalmami

Üye
İlahi... Garip ve ilginçsiniz :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...