MTK Flash Tool 6.1 / Çin Malı Telefonunuzun Yazılımını Güncelleyin - Maxicep Farkıyla

Sponsorlu Bağlantılar

helim3461

Üye
Ya arkadaşlar bende kullanıcıyım fakat bildiklerimi paylaşmak isterim..
Bu yazılım meselesine çok takanlar var yazılımı telefonlara atmak için tamam bir kablo gerekli usb kablosu değil data kablosu ama bu data kablosu içinde ayrıca box diye bir ciğaz var yaklaşık 150 dolar civarında bunuda sadece teknik servisler alabilirler yani anlıyacağımız biz bu meseleleri yapmamız için para ödememiz gerekiyo.. Uygun fiyata biyer sorarsanız ben sadece sirkeci doğubanktaki servisleri öneririm.. Bi teşekkür çok görmezsiniz umarım... SAYGILAR

linüx

Üye
arkadasım eline koluna saglık bende senin gibi box olmadan bu iş yapılır dıyordum en kısa sürede dene yecegim

riva70

riva70

Üye
bende cin malıx6 var wg6 yazılımı ne oluyor bunun

koray_lee

Üye
nokia N8 filland yazıor ama aslende çin malı yazılım güncelleyebilrmiyim?

gargıdacı

Üye
iyi gun ler çın malı n 8 varwap ayarlaı var mı

erdinc_19

Üye
çin malı e71 in yazılımı varmı?

serseri73

Üye
ya beyler konu geçeli yıllar olmuş öyle görünüo ama bana yardım edebilcek biri var mı ben bu yazılımı aldığım telefona nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum.. N8 cin malı aldım.:hmmm:hmmm

coltmoon

Üye
Abi şunu tam olarak açık anlatırmısın bu yazılım yüklemesi için internet gereklimi bide usb den mi yazılımı yüklicez

abdullah66666

Üye
tsk

erdinc_19

Üye
çin malı e 71 in yazılımı varmı yanlız benım telefonda tv ve wrales yok netten baktıklarımda var

Elmandra

Elmandra

Üye
Hizmet sıfır ağa,konuyu açan hemen boşluyor.Yeni çin malı alanlar napacak...

caglet

caglet

Üye
Teşekkürler

dongaddarcabbar

Üye
çok acil star a2000 gps android smartphone açılmıyor firmware ve flash yapacağım lakin fw bulamıyorum şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler
not:istanbulda bu işlemi yapabilecek bir yer varsada olur tşkler

xmstkx

Üye
bu sıtede butun cın malı tel. yazılımları bulabılırsınız ama acemı olanlara kesınlıkle onermıyorum

ceyar_38

Üye
arkadaşım öncelikle bilgi ve paylaşımın için teşekkürler.
elimde çin malı iphone 4 var 32 gb kendinden hafızalı, tek hat, televizyonu filan olmuyan, geçenlerde karıştırıken gereksiz lisansları kaldır dedim o oldu :) şimdi wifiden ineternete bağlanmıyor, msn ye giriyor, wifi bağlı ama internet hazır değil diyor, ayrıca MT 6235 driver istiyor senin verdiğin proğramda 6235 yok. bunun için ne yapılabilir acaba. 2 tamirciye götürdüm yapamadılar, işin garibi telefon açıkken, telefona bağlanamıyorum, telefonu kapatınca, flashı ve yedek hafızayı görüyorum. yardımlarınız için şimden teşekkürler.

mustafa378

Üye
ben bu dosyayı indirdim sonra neyapacam
nereye yükleyecem

evilseye

Üye
teşekkürler inş yarar ;)

dertpoz

Üye
eline saglık.....

uzmana1

Üye