MSN Mobile messenger Böylesini daha önce hic gormediniz !!! :) SADECE MAXI CEP UYELERINE OZEL

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
MSN Mobile messenger Böylesini daha önce hic gormediniz !!! :) SADECE MAXI CEP UYELERINE OZEL

MSN Mobile Messenger (Windows Live ID ,MSN Messenger,IM,Message)
Version: 1.0
6.2 MB
$0.99
iTunes Link:

Info:

Kod:
DescriptionMSN Mobile Messenger is Simple MSN Client for iPhone and iPod.It do suport MSNCP9 Protocol and suport emoji Symbol.You Can Use this app to Contact you MSN friend anywhere. You can use it so simple.Do luck for you!

Download

veya

• Beğen
Tepkiler: Karahasan ve Dawn

Derbeder06

Derbeder06

Üye
eee calısmıo buu
:)

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
İTUNES de paralı ßu program. eyw paylaşım için YANLIZ DİL SEÇENEĞİ var mı ?

peache

peache

Üye
çincemi :D

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
ßen kullandım çince değil ingilizce Götüntü ye önem verenler için †avsiye edebilirim. ama arkaplanda çalışmıyor ve telefonu çevirdiğinizde yana dönmemesi kötü. ama görüntü açısından iyi arkaplana resim felan atabiliyorsunuz..

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
ßen kullandım çince değil ingilizce Götüntü ye önem verenler için †avsiye edebilirim. ama arkaplanda çalışmıyor ve telefonu çevirdiğinizde yana dönmemesi kötü. ama görüntü açısından iyi arkaplana resim felan atabiliyorsunuz..

aciklaman icin tessekurler RONALDO

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
:oke:

rockboycyprus

Üye
program basit kullanımı kolay tesekkurler paylasımın ıcın.
Ama Im+ tan geçmem bunu her türlü sollar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt