MSN Messenger msn messenger şifre kırıcı arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

sheik38

sheik38

Üye
    Konu Sahibi
msn messenger şifre kırıcı arıyorum
arkadaşlar msn de şifre kırma programı arıyorum lütfen yardım mümkünse türkçe lütfen ama ing.de olabilirrr

akula

akula

Üye
dostum burası hack forumu degil onun için imkansız

leiche

leiche

Emekli Yönetici
öyle birşey yoktur.
sadece wordlist özelliği ile hazır şifreleri deneyen belli başlı programlar wardır k o programlar olduğu gibi truva atı yada trojendir ;)

eğer hangi pcden girdiğini biliyorsan oraya keylogger kur olsun bitsi n aksi taktirde işin imkansız gibi birşey ;)

daha çok yardımcı olurdumfakat arkadasın dediği gibi burası hack sitesi değil :)

parson53

parson53

Üye
valla öle bi program yok arkadasın dediğği gibi en iyisi keylogger kur kullandıgı pcye

sheik38

sheik38

Üye
    Konu Sahibi
Yardımlar için teşekkürler

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
olmazmı yaw birsürü msn hack prosu war kendim bizat denediğim programlar bile oldu :D

gökşin

Üye
İyi Aramaya Devam et

ticeyy

ticeyy

Üye
dostum direkt msn yi hackleyen pro bulamazsın.. olsaydı da zaten kimse gelip sana vermezdi... sana illede yok da demiyorum... bence sen msn sine değilde pc sini hacklemeye çalış.... nasıl hackleyeceğin konusundada sana burda burs verecek değilim, çünkü bunun türlü ve çok basit yöntemleri var. ordan program files e girer msn dosyasından 3 dll uzantılı dosyayı alır kendi program files esine koyar msn ni açarsın hooop msn senin ellerinde... yafff dostum kafayı böyle şeylerle egale edeceğine arada eğlenceli şeylere vakit ayır. yoksam seni kaybedecez .. kafayi yicen :ehe:ehe:kop::kop:

JrSparrow

JrSparrow

Üye
msn fake yapsana kardeş senn için başlangıç olarak iyi bence onu öğren internetten

czxserser1xcz

czxserser1xcz

Üye
kardeşim sen hotfake yap diecemde yapabilinmi bilmiyorum ben o şekilde cok msn nin şifresini değiştirdim

Solamente

Üye
vay anammmm :pro: ne cambazlar varmış aramızda ne cevherler :D Sanal alem sizlerle övünmeli valla Korktum :) :ehe:ehe

emy.japon

emy.japon

Üye
kolay gelsin birader :nono:

sendloy

Üye
selam arkadaşlar kız arkadaşimın msn sını kırdırdılar geri ala bilirmıyız bana yardımcı olurmusunuz

ersincez

Üye
msn admininin msn gibi msn ac örn:[email protected] gibi onla birilerine şu mesajı yolla:
SAyın abonemiz .......bunu önlemek için ad,soyad,doğumyeri ve tarihi,password ünüzü aynı adrese yollayın gibi bişe hemen yolluo ben kac kişiii gazladım

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
böyle bişi bulursan banada söyle ;)

ceylan007

ceylan007

Üye
Bulursanız banada haber verin!..

Doğan

Üye
msn hacklemenin kolay yolları var ama bi kaç bilgi bilmen gerekio kişinin

Feel It

Feel It

Üye
msn admininin msn gibi msn ac örn:[email protected] gibi onla birilerine şu mesajı yolla:
SAyın abonemiz .......bunu önlemek için ad,soyad,doğumyeri ve tarihi,password ünüzü aynı adrese yollayın gibi bişe hemen yolluo ben kac kişiii gazladım
Onlar da amma kekmiş :D

ozgurcan_21_67

ozgurcan_21_67

Üye
keylogger nasıl bısey mıs
banada odretın nasıl calınıyo su msn

mtnymn

mtnymn

Üye
ya kardeş msn çalma hackleme die bi olay yok öyle bişey olsaydı microsoft önüne gecerlerdi adamlarda dünyanın teknolojisi var ellerinde en kalite elemanlar calısıo nerde akıllı hackerler var coğunu microsoft topluyo zaten bu yüzden kimse boşuna vaktini harcamasın bnde cok uğraştım zamanında....

Üst Alt