MSN Messenger msn hack lutfen yayrdım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wildchild

Üye
    Konu Sahibi
msn hack lutfen yayrdım
arkadaslar msn im hacklendi we hemen acmam lazım tekar geri almayı bilen warsa yardım ederse sevinirim pls

teenwolfx

Üye
bu konularda pek bilgim yok ama gizli sorunu cevaplayıp şiferni yenilesen sorun çözülmez mi?

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Hotmaili geri alma

1-Mail servisinin ulaşım adresleri olur genelde buralardan bilgilerinizi göndererek açıklayıcı bir maille geri alma şansınız azda olsa var.Örnek olarak en korunmasız mail servisi için (hotmail) inceliyelim

[email protected]
bu hotmailin bu tip işlerle sorumlu maili gerçekten garip bir mail adresi herneyse bizim yapacağımız aşağıdaki bilgilerle birlikte bu adrese yollamak;

-First and Last Name (isim soyisminiz)
- Sign-in name (the account you are having difficulties
with) (kullanıcı adınız)
- Date of birth (Month/Date/Year) (doğum tarihiniz)
- Country or Region (ülke)
- State (şehir)
- ZIP or Postal Code (şehrinizin posta kodu)
- Approximate date of last successful sign-in (yaklaşık olarak en son log-in olduğunuz tarih)
- Approximate date of account registration (yaklaşık olarak kayıt tarihiniz)
- A list of as many former passwords you used with this
account as far back as you can remember (hatırlayabildiğiniz ve daha önceden mailde kullandığınız şifreler)
- A list of as many of your Folders as you can remember (mailinizde oluşturduğunuz klasörlerin isimleri)
- The name of your Internet Service Provider. If you access
your account from outside your home (for example, from
school or work) please include the name of the
organization. (internet sağlayıcınızın adı )
- Your IP address. You may check it by going to
. (ip adresiniz eğer bilmiyorsanız bu adrese girerek öğrenebilirsiniz)
- List of Secret Questions and Answers historically
associated with your account (gizli soru ve cevabınız)

tabi bunları ingilizce olarak göndereceksiniz ve mailin başına ingilizce derdinizi açıklayıcı bir cümle eklemeniz lazım mesela;

Dear Sir/Madam,
My hotmail account was hacked.Here is my account information...diyerek giriş yapın.

2-Reset password olayı : Genelde tüm mail sağlayıcıları mailinize şifrenizi unuttuğunuzda geri alabilmek için 2. bir mail adresi girmenizi ister eğer girmişseniz bu mail yoluyla alabilirsiniz.

3-Gizli sorudan geri alabilirsiniz tabi maili çalan kişi gizli soruyu değiştirmediyse.

Son olarak eklemek istediğim çoğu kişi benden maili çalan adam nasıl çalmışsa bende ondan öyle çalarım der ve bu yöntemleri öğrenmeye çalışır.Mail hack i bir balık avlama oalyı gibi düşünün adam size yem atmış sizde yemişsiniz ve avlanmışsınız.Aynı yemi sizce size yem atan biri yiyebilirmi ? bu yüzden bu şekilde geri almayla uğraşmayın.

wildchild

Üye
    Konu Sahibi
hayır abi olmuyo gizli sifrede cok deneme yaptiniz diyo sonra deneyin fln ... hacklemek lazim da nasıl

CooL'n'Quiet

Üye
diqqat et PCnde trojan olabilir!!!! senin klavye kayıtlarını ve msn sifrelerini calabilen trojanlar bol miktarda mevcut ortalarda.Seni hekleyen adam sana bunu yedirmiş olabilir eğer durum buysa yeni adres alsan bile yine heklenir :)
2.durumda eleman gizli sorunu tahmin etmiş bidaha msn alırsan gizli sorunuz zor yap ;)

teenwolfx

Üye
Originally posted by ardadoganer@Sep 5 2005, 04:48 PM
diqqat et PCnde trojan olabilir!!!! senin klavye kayıtlarını ve msn sifrelerini calabilen trojanlar bol miktarda mevcut ortalarda.Seni hekleyen adam sana bunu yedirmiş olabilir eğer durum buysa yeni adres alsan bile yine heklenir :)
2.durumda eleman gizli sorunu tahmin etmiş bidaha msn alırsan gizli sorunuz zor yap ;)
[post=155380]Quoted post[/post]​

doğru trojan varsa kötü güvenli modda bir tarat istersen.

mavizeybek

mavizeybek

Üye
yaw şuanda topici hatırlayamıyorum ama bir arkadaş forumda bu konuyu baya bir detaylı şekilde açıklamıştı bir sürü kod falan giriyordun. forumlarda bir arat istersen eminim işine yarayacaktır.

metintekin

Üye
geçmiş olsun benim arkadaşın msn de hack lendi geçen hafta :)

Caine

Caine

Üye
benim msnyide kızın bir çaldı ama geri aldım :rolleyes: allah yardımcın olsun kardeş ne diyim ama bu forumlarda arat ve daha önce msnyi geri alma diye bir topic vardı ve baya işe yarıyodu. kolay gelsin

MiCoX

Üye
arkadaşlar bence başkasının mailini hacklemeye çalışıyo bu adam :D

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
bunu bilemeyiz
amac yardim etmek
ayrica bu hack konularinda
turk hack sitelerine bakmanizi oneririm

Caine

Caine

Üye
valla onu bunu bilmemde benimde bir msnye acilen girmem gerekiyor :DD hemde benim msyi çalan ş..lığınkine girmem şart :DD

vagabond

Üye
Originally posted by jewel_ma20@Sep 8 2005, 02:32 AM
bunu bilemeyiz
amac yardim etmek
ayrica bu hack konularinda
turk hack sitelerine bakmanizi oneririm
[post=158585]Quoted post[/post]​
sana katılıyorum

iOS Developer

iOS Developer

Üye

bu siteleri bir araştır istersen...burda yardım bulabilirsin... ;)

Hurr

Üye
arkadaşım mail adresini bana pm den bildirirmisin, bakalım bişiler yapabilirmiyiz???

DefectoR

arkadaşım ateşe ateşle karşılık vermek lazım, yaz istersen msn adresini, hurr arkadaşta istemiş gerçi

polat_alemdar

Üye
arkadaşım eğer e-mail adresini alırken alternatif mail (diğer mail girin) kısmına başka bir mail adresini yazdıysan şifreni yenileyip geri alabilirsin ama öyle değilse kod girme olayları çok karışık

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Sana yardımcı olabilirim..

[email protected]

beni ekle ama kim olduğu belirt...

Ok yardım etmek ve almak için buradayız değil mi millet

cllgr

cllgr

Üye
<div class='quotetop'>(***BlackrosE** &#064; Mar 10 2006, 11&#58;31 AM) [post=294126]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Sana yardımcı olabilirim..

[email protected]

beni ekle ama kim olduğu belirt...

Ok yardım etmek ve almak için buradayız değil mi millet
[/b][/quote]
blackrose arkadaş konu çok eski konu şimdiye kadar halletmişdir arkadaş.konunun tarihine bakarmısın heralde gözünden kaçmış,neyse yardım etmek istemen bile yeter.umaraım arkadaşda olayı çözmüşdür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...