MSN Messenger msn de:daha yeni bir sürüm var.devam edebilmeniz için yeni sürümü yüklemeniz gerekir.yazısı hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

113i

113i

Üye
    Konu Sahibi
msn de:daha yeni bir sürüm var.devam edebilmeniz için yeni sürümü yüklemeniz gerekir.yazısı hakkında
msn de şifremi yazıyorum oturum aç kısmına tıkladıktan sonra :daha yeni bir sürüm var.devam edebilmeniz için yeni sürümü yüklemeniz gerekir.bunu şimdi yapmak istiyormusunuz diye yazı çıkıyor ve altında evet hayır seçenekleri var ben hayır diyorum msn açılmıyor.yeni srümü yüklemek istemiyorum msn 8.5 ve plus kullanıyorum.sonra msn ikonuna saç tıklayıp özelliklerden uyumluluk kısmına geliyorum.uyumluluk kısmını 2000 yapıyorum açılıyor.ama önce şunlar çıkıyor. bunada iptal diyorum çünkü tamam deyince bişey olmuyor.bunu iptal edince biraz bekledikten sonra msn penceresi geliyor fakat o zamanda plus kalkmış oluyo ayrıca resimdeki yazının çıkması hiç hoşuma gitmiyor ne yapmam lazım bu msn 2009 u yüklemek zorundamıyım yardımlarınızı bekliyorum.:agla

• Beğen
Tepkiler: heondan

bekirbirim

bekirbirim

Üye
Evet zorunlu

113i

113i

Üye
    Konu Sahibi
hadi yaa..ben şimdi alıştım buna o yüzden hiç sevmiyorum bu 2009 u :(

yeliz_ask

Üye
ay aLLahım su 2009 varya hiç sevmiyordum şimdi hiç hiç sevmıyorum nasıL düzelcek ya biriniz yardımcı oLun be..:agla:@

113i

113i

Üye
    Konu Sahibi
valla ya ben bir ara yükledim nasılmış bakim dedim bilgisayardan silemedim bir sürü program yükledim onu silmek için en sonunda sildm bu seferde istediğim msn yi yükleyemedim msn 2009 çok sorun yaratıyor bilgisayarda. mutlaka bir yolu vardır ya off

celalna

Üye
Selam Arkadaşlar
Ben bugün msn açmak istedim ama yeni bir sürümü var yüklemin gerekiyor diyor bende yüklemek istemiyom eskisine alışmıştım . sizce bunun bi çaresi varmı? Yardımlarınızı bekliyorum
Saygılar.....

--------------- Ekleme ---------------

Selam Arkadaşlar
Ben bugün msn açmak istedim ama yeni bir sürümü var yüklemmeniz gerekiyor diyor bende yüklemek istemiyom eskisine alışmıştım . sizce bunun bi çaresi varmı? Yardımlarınızı bekliyorum
Saygılar.....

113i

113i

Üye
    Konu Sahibi
valla bizde o konu hakkında konuşuyoruz:) sende takıl bize.seviniceğimiz bir cevap gelicek bence :D

Salihyet

Salihyet

Üye
Eger Windows live messenger yeni sürümü yüklemeden msn açmanıza izin vermiyorsa ve yeni sürüm yüklemek istemiyorsanız windows live messenger 9.0 bazı bilgisayarda hata verdiğinden ve boyutunun çok büyük olması nedeniyle bu çözüm üretilmiştir. Bilgisayarınızda sağ alt köşedeki simgelerin orda Windows live messenger dan sağ tıklayarak çıkış yapınız. Sonra "C:\Program Files\MSN Messenger" (tırnaklar yok) klasörünün içindekilerini sildikten sonra (dosyaları tamamen silmemeniz önerilir o klasörün içinden kaldırın yeter) Aşağıdaki linkte bulunan Windows live messenger dosylarını aynı klasörün içine yapıştırınız ve sorun çözülmüş olcaktır. Dosya 11 MB boyutundadır (linkte baştaki boşluğu silin)
VİRÜS TARAMASINDAN GEÇMİŞTİR aynı sürümde 1 kaç dosyayla oynanmıştır zararı veya kalıntısı bulunmaz hiçbir yükleme yapmadan kullanmaya devam edebilirler
Yükseltme yapmadan açılmıyor oturum.Ama bunun basit bir çözümü var.Program Files'taki msn messenger klasörüne gir.Msn simgesine sağ tıkla özelliklere gir.Yukarıdaki sekmelerden uyumluluk yazana gel.Ordan uyumluluk ayarını Windows 2000 seç uygula de.Bunları yaparken msn kapalı olcak ama.Sağ alt köşede de durmasın.Bunu yaptıktan sonra msn'ni aç.İlk açılışta kısa bir yükleme olcak.Sonra msn'ni kullanabilirsin tekrar yükseltme yapmana gerek olmadan. (alıntı)
iyibir çalışma olmuş ancak bu çözüm msn eklentileri kullanmayan kullanıcılar için geçerli olacaktır.windows 2000 e çavirdikten sonra msn eklentileri hata verir. oysaki dosya değişimi yaptıktan sonrada msn plus ve discovery msn ek programlarını kullanmaya dewam edebilirler KESİN çözümdür.
BU YAZI İÇİN LİNK GEREKİYOR LİNKİ BULAMADIM
şunu deneyin ;

masaüstünde windows live messenger kısayoluna sağ tıklayıp özellikler oradan uyumluluk sekmesi oradan bu programı aşağıdaki için uyumluluk modunda çalıştır seçeneğini işaretleyip altında windows 2000i seçin. uygulayıp çıkın. messengeri baştan başlattığınızda bir kereye mahsus onarım yapacak sonra sorunsuz kullanabilirsiniz.

113i

113i

Üye
    Konu Sahibi
valla çok iyi diyosun da ben 2000 yaptım sonra bi resim kodum ilk mesajımda var o çıkıyo ne zaman msn ye tıklasamo çıkıyor istemiyorum çıkmasını.bide 2000 yaptığımda plus kalkıyo :(

--------------- Ekleme ---------------

valla çok iyi diyosun da ben 2000 yaptım sonra bi resim koydum ilk mesajımda var o çıkıyo ne zaman msn ye tıklasam o çıkıyor istemiyorum çıkmasını.bide 2000 yaptığımda plus kalkıyo :(

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yahu msn kullanamıyorum iyi mi..

Harbiden gıcık etti beni..Kurulmuyor da msnler?

Memo_71

Üye
ya kardeşim bu sorunu nasıl halledecez bi care bulun kafayı yedirtti bu msn bana nasıl lanet bişey ya.

Salihyet

Salihyet

Üye
Plus kullanmazsanız sorunu çözdük işte :)

113i

113i

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim konuyla ilgilendiğiniz için ama msn 2009 yükledim :) tekrar tekrar çok teşekkür ederim :)

asporimli

Üye
yha aher şey tmm kurdum uyumluluk kurdu oldu ama msn acılıor 5 sanıye sürmüyor kapanıyor nasıl olcak ???

113i

113i

Üye
    Konu Sahibi
bende yenisini yükledim msn açılmıyordu 8007007e diye bir hata kodu gösteriyordu sonra bilgisayarda windowslive ile başlayan herşeyi sildim program files ve program ekle kaldırdan sonra tekrar yükledim oldu.sizde herşeyi silin sonra googleye msn yazın ilk linke tıklayıno siteden indirin o zaman olur.indirirkende toolbar falan seçmenize gerek yok sadece messenger seçili olsun.büyük ihtimal olucaktır.kolay gelsin

RÜZGARIN SESİ..

Üye
ALLAH SENDEN RAZI OLSUN SALİH...SÖYLEDİKLERİN COOOOK İŞİME YARADI.:yuru:oke:

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Salih'in dediğini yaptıysanız olur bende aynı sorunu 2 gün önce yaşamıştım...Başka çaresi yok yükseltmekten başka...

Konu ilgili bölüme taşınmıştır...

ankarali6600

ankarali6600

Üye
:D ne kadar güzel bi isyan ya

sewdali

Üye
Bilmeden yorum yapmayın çaresi var hemde öyle uyumluluk modu vb yapmadan

İndirin bu programı içindeki 2 dosyası messenger klasörüne kopyalayın aynısı var değiştir deyin açın bakalım 2009 a gerek varmı :)

Link açmazsa burada da var ilgili program

blackrebel

Üye
sağol kardeş çalıştı vala

Üst Alt