MrApp Lock v1.00(1) Signed Ful

Sponsorlu Bağlantılar

hsyn73

hsyn73

Üye
  • Beğen
Tepkiler: bayfarukali ve najanaja

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler... umarım [Melon] Advanced Device Locks Pro v2.10(136) S^1/S^3 Unsigned bu programın bana yaşattıklarını bu da yaşatmaz kabusum olmuştu... hala sistemimde kurulu kaldıramadım. bazılarının telefonunu çökertmiş. flash atmak zorunda kalmışlar...

Rica ederim belki senin telle bi uyumsuzluk olmuştur o dediğin proyu ben baya bi kullandım hiçbi sorun yaşamadım şimdi bunu kullanıyorum bunda da sorun yaşamıyorum gayet başarılı videolar ve galeriyi kitliyorum yetiyor bana.

- - - Eklendi - - -

bu arada hala telefonundaysa o pro ve telin hackliyse haber wer ben sana bi yöntem söyliyeyim pm yle kökten kurtul o prodan :)

hsyn73

hsyn73

Üye

Rica ederim belki senin telle bi uyumsuzluk olmuştur o dediğin proyu ben baya bi kullandım hiçbi sorun yaşamadım şimdi bunu kullanıyorum bunda da sorun yaşamıyorum gayet başarılı videolar ve galeriyi kitliyorum yetiyor bana.

- - - Eklendi - - -

bu arada hala telefonundaysa o pro ve telin hackliyse haber wer ben sana bi yöntem söyliyeyim pm yle kökten kurtul o prodan :)
evet telim hackli minnettar kalırım.. Şimdiden Teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: bayfarukali

danismaz61

Üye

- - - Eklendi - - -

bende bahsedilen programdan çok çektim banada yardımcı olabilir misiniz telefonum hackli pm atabilirseniz sevinirim kaldırma yolu hakkında:)

tarxhn

tarxhn

Üye
:tşk:

- - - Eklendi - - -

:tşk:

• Beğen
Tepkiler: najanaja
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: najanaja

ERENNNN

Üye
tes

OG_Ömer

OG_Ömer

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: marcelo48
escape72

escape72

Üye
Ellerine sağlık on numara program.:good:

dumaninesrari

Üye
default şifre ne ya :( bulamadım gitti

tolizuga

Üye
saoll

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
0000 yada 1234 şifre

technologymania

Üye
tskkurler

umutku123

Üye
Tam da aradığım program. Teşekkür ederim.

MeZuN_MaSTeR

MeZuN_MaSTeR

Üye
Tewekkurler
kardew senin kullandigin wu temanin linkini ata bilirmisin? :/

isıf

Üye
harika bir uygulama teşekkürler

Üst Alt