[MrAlshahawy] uygulamalari OVI Store'da ucretsiz.

• 18 Eylül 2013
  • 1289 Okunma
  • 20 Cevap

1. Son düzenleme: 18 Eylül 2013
    asigsasi, arslanla ve rzgzm bunu beğendi.
  2. ben konu açacaktım sen önce davranmışsın :) evet..kısa bir süreliğine ücretsiz yaptı uygulamaları..özellikle satın almayı desteklemeyen ülkeler için iyi oldu

arslanla ve Teom@n bunu beğendi.
  3. o uygulamalarada bir el atıp burda paylaşsanız süper olur kardeşim :)

4. googleye yaz çıkar maxicep diye :D

5. Şu batarya uygulaması işe yarıyor mu ? delight sömürüyor şarjı :D

arslanla bunu beğendi.
  6. ben beğenmedim o uygulamayı

7. böyle yazınca hepsi bedava sandım 4 tanesi bedavaymış meğer...:)

8. zaten en iyileri o 4 tane olan :)

arslanla bunu beğendi.
  9. tekrar ücretli oldu konu kilit

Teom@n ve arslanla bunu beğendi.
  10. Moderator arkadaslar lutfen konu:locked2:

11. double waves adında yeni bir uygulama geliyor MrAlshahawy tarafından..şimdi anlatması uzun sürer :) facebook sayfasından detayları görebilirsiniz

12. double waves güzel bir uygulamaya benziyor. avuç içinizi ekran üzerinde dokunmadan (hareket sensörü ile) sağa sola hareket ettirince ekran kilidini açma, gelen, giden aramaları görme, ekran uyandırma vb gibi işlemleri yapacak

arslanla bunu beğendi.
  13. adam işi biliyor valla..belle extra buttons 4.0 güncellemesini yaparken birkaç teknik sorun çıkmış..sanırım çözemediği yerler oldu..vakit kaybı olmasın diye arada bu uygulamayı yapmış..symbian'ın sürekli gizli özellikleri olduğunu övüyor

Teom@n bunu beğendi.
  14. ben satın aldım güzel olmuş.sensöre yarım milim yukardan elini iki kere geçirdin mi ekran açılıyor.gelen çağrıyı cevaplıyorsun,tabi geliştirilmesi lazım..yakında bir güncelleme daha çıkarıcak,onda da ekranı kilitleme özelliği olacak,belki birkaç şey daha ekler :) mağaza da 2 lira ücreti.

15. Ashraf (MrAlshahawy) çalisiyor. Symbian asigi adam.

16. aynen öyle.adamın yaptığı çoğu uygulama da ilk versiyondan itibaren neredeyse sıfır hata oluyor.yani yazılım bilgisi de oldukça iyi.

Teom@n bunu beğendi.
  17. Bu nedenle Uygulamalarini satin alarak Ashraf'a destek olmak gerek.

arslanla bunu beğendi.
  18. ben satın alıyorum.bir paket sigara bile 9 lira iken bi uygulamaya 3-4 lira vermek yormaz beni :)

arslanla ve Teom@n bunu beğendi.
  19. Ben bugun iki uygulamasini satin aldim, destegi hak ediyor :oke: (Bir ara bedava yapmis olmasina ragmen Extra Buttons uygulamasinida aldim.)

arslanla bunu beğendi.
Yüklüyor...
18/11/2018 - 00:32