[MrAlshahawy] Quick Apps Panel v1.03(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
[MrAlshahawy] Quick Apps Panel v1.03(0) Symbian^3 Signed
Telefonunuzun ışık sensörüne dokunarak belirleyebileceğiniz 5 uygulamaya kadar hızlıca ulaşabileceğiniz uygulamadır.

Yenilikler:
-You can choose the floating panel to appear only on Home-screen + Menu Or Everywhere.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ens_clk, Mesut Aktaş ve hsn6262

bycoo32

bycoo32

Üye
tesekkurler

MaxipmaN

Üye
teşekkürler

Metin MF

Metin MF

Üye
:tşk:

- - - Eklendi - - -

bu dersimli eleman çok zengin heralde

yaren_dede

yaren_dede

Üye

Eleman diye hitap etmen hiç hoş değil, tanımadığın biri için...

bir kişi elemanda olabilir patronda bunda gocuncak birşey yok.
dağıttığı bedava ürünlerin takibini yapıyorsa cevabınıda kendisi verebilir heralde...
takip için senimi görevlendirdi

kiraz.muhammed1

kiraz.muhammed1

Üye

Eleman diye hitap etmen hiç hoş değil, tanımadığın biri için...

arkadasim forumdaki hickimse uslubunu begenmiyor, sevgi saygi ortamini bozuyorsun, kendini fazla buyuk goruyorsun bence bi toparlan derim hep ayni hep ayni bikti artik insanlar

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
tempestshine

tempestshine

Üye
Teşekkürler.

hsn6262

hsn6262

Üye

- - - Eklendi - - -

bu dersimli eleman çok zengin heralde

Yok o kadar zengin değilim sadece bu iş için ayırabileceğim fazladan tasarrufum var diyelim.Ama uslubun ve yazının içeriği pek hoş değil.İnsanlar yararlansın diye paylaşım yapıyorum.Yabancılar yapınca kimse garip karşılamıyor.Uzatmaya da gerek yok.Sorunu olan uygulamayı kendi satın alır ve kullanır.Mesut'un yorumunuda başka yerlere çekmenin alemi yok...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yok o kadar zengin değilim sadece bu iş için ayırabileceğim fazladan tasarrufum var diyelim.Ama uslubun ve yazının içeriği pek hoş değil.İnsanlar yararlansın diye paylaşım yapıyorum.Yabancılar yapınca kimse garip karşılamıyor.Uzatmaya da gerek yok.Sorunu olan uygulamayı kendi satın alır ve kullanır.Mesut'un yorumunuda başka yerlere çekmenin alemi yok...

Gerekli cevap verilmiştir, başkası beni ilgilendirmez..

Metin MF

Metin MF

Üye

Yanlış anladın arkadaşım.

Her konuda dersimli_62'yi görünce sadece şaşırdım o kadar. Kötü bir söz de söylemedim, ve sana teşekkür ediyorum uygulamaları bizimle paylaştığın için. Kırdıysam özür dilerim. :)

• Beğen
Tepkiler: hsn6262

tarihi24

Üye
tesekkurler

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
mağaza da kısa bir süreliğine ücretsiz oldu bu uygulama :)

ens_clk

• Beğen
Tepkiler: ANIL
Kayahan14

Kayahan14

Üye
Teşekkürler

cCcSezercCc

cCcSezercCc

Üye
teşekkürler

Rhino Prime

Üye
türkçe varmı

Anil-D

Anil-D

Üye

HAM ZA

HAM ZA

Üye
ben açamadım bunu ? C6-01 de açabilen varmı?

Üst Alt