mpx220 sorularım var??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

torunugur

Üye
    Konu Sahibi
mpx220 sorularım var??
arkadaslar ben sıfır 220 aldım sımdı bu cıhaza en fazla kac mb lık sd card takabılırım ve yukleyecegım programlar makınanın garantı kapsamı dısına cıkmasına sebep olur mu?

paradox

Üye
Originally posted by torunugur@Sep 6 2005, 08:51 PM
arkadaslar ben sıfır 220 aldım sımdı bu cıhaza en fazla kac mb lık sd card takabılırım ve yukleyecegım programlar makınanın garantı kapsamı dısına cıkmasına sebep olur mu?
[post=156814]Quoted post[/post]​
buna en fazla 1gb mini sd kart takabilirsin..eğer telefona rom yüklersen bazı servisler garanti kapsamına almıyor ama bazıları alıyor servisten servise değişyor yani ama program yüklersen garanti dışına çıkmaz ayrıca telefonun hayırlı olsun. :artı:

Acharad

Üye
telefon miniSD kullanımını destekliyor sadece. Piyasada da 2GB geleceği söyleniyor ancak TR de max 512MB var.

paradox

Üye
Originally posted by Acharad@Sep 9 2005, 08:49 PM
telefon miniSD kullanımını destekliyor sadece. Piyasada da 2GB geleceği söyleniyor ancak TR de max 512MB var.
[post=160891]Quoted post[/post]​
hayır bu yanlış 1 gb da var da bakalirsin

torunugur

Üye
    Konu Sahibi
cevap yazan arkadaşlara teşekkurler ;;) . valla bu telefonun özelliklerini okuduktan sonra baska bi telefonu almak gelmedi içimden doğrusu umarım doğru bi karar vermişimdir. rom dediğimiz ne oluyor bide onu açıklarsanız minnettar olacam arkadaşlar!

deliii

Üye
4 GB'lık kartta kullanabilirsin

paradox

Üye
Originally posted by deliii@Sep 11 2005, 01:07 PM
4 GB'lık kartta kullanabilirsin

[post=162679]Quoted post[/post]​

ama 4 gb sd kart için geçerli bildiğiniz gibi mpx220 mini sd kullanıyo ve mini sd de en yüksek 1 gb var...

deliii

Üye
4 GB'lık miniSD var arama yaptır bulursun.

torunugur

Üye
    Konu Sahibi
1-arkadaslar bu excel word poerpoint vs. gibi office uygulamaları için genel bi paket program var mı yoksa hepsi için ayrı ayrı program mı lazım?lazımsa adları nedir bu programların?
2-bazı programlar indirdim ben 220 için ama pc deki virüs koruma programı virüs deyip duruyo bazıları için ne yapmak gerk harbiden sakata gelme ihtimalim var mıdır?
3-bu ses problemlerı felan artık oluyormu bilmiyorum yanı yenı telefonlarda rom 1.47 felan var galıba.
4-kullanışlı programları yazarsanız sevınırım

herkes kendıne ii baksın
byby

slayer

Üye
ne diyelim hayırlı olsun
mpx nufusu artıyo sitenin

"4-"
betaplayer yetiyo

deliii

Üye
Originally posted by torunugur@Sep 13 2005, 09:06 PM
1-arkadaslar bu excel word poerpoint vs. gibi office uygulamaları için genel bi paket program var mı yoksa hepsi için ayrı ayrı program mı lazım?lazımsa adları nedir bu programların?
2-bazı programlar indirdim ben 220 için ama pc deki virüs koruma programı virüs deyip duruyo bazıları için ne yapmak gerk harbiden sakata gelme ihtimalim var mıdır?
3-bu ses problemlerı felan artık oluyormu bilmiyorum yanı yenı telefonlarda rom 1.47 felan var galıba.

herkes kendıne ii baksın
byby
[post=164725]Quoted post[/post]​

1. Clear Vue Suite Kurarsan hallolur.
2. Smartphone uygulamaları sadece bu cihazlarda çalışacak şekilde yazılır. Bilgisayarda bunları çalıştıramazsın. Bazı antivirüslerde bunları virüs olarak görnesi komik. Ama bir sorun olacağını sanmıyorum.

3. ve 4. bunlarıda siz araştırın...

muraltun

Üye
Originally posted by deliii+Sep 14 2005, 11:12 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(deliii &#064; Sep 14 2005, 11:12 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-torunugur@Sep 13 2005, 09:06 PM

herkes kendıne ii baksın
byby
[post=164725]Quoted post[/post]​

1. Clear Vue Suite Kurarsan hallolur.
2. Smartphone uygulamaları sadece bu cihazlarda çalışacak şekilde yazılır. Bilgisayarda bunları çalıştıramazsın. Bazı antivirüslerde bunları virüs olarak görnesi komik. Ama bir sorun olacağını sanmıyorum.

3. ve 4. bunlarıda siz araştırın...
[post=165065]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Clear Vue Suite programı sadece göntüleyici bir program. Eğer belgeleri editlemek veya yeni belge oluşturmak istiyorsanız ayrı ayrı programlar kurmalısınız. Exel için Ptab, word için wordpad gibi. bu iki program hem bilgisayarda oluşturulmuş dosyaları gösterir, hem düzenler hemde yeni belge oluşturabilir.

snrers

Üye
peki arkadaslar bu telefonda sım maneger yok nasıl olacak

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Originally posted by torunugur@Sep 11 2005, 11:02 AM
cevap yazan arkadaşlara teşekkurler ;;) . valla bu telefonun özelliklerini okuduktan sonra baska bi telefonu almak gelmedi içimden doğrusu umarım doğru bi karar vermişimdir. rom dediğimiz ne oluyor bide onu açıklarsanız minnettar olacam arkadaşlar&#33;
[post=162579]Quoted post[/post]​
;;)

elf®

elf®

Üye
telde yok ama pc ye yukledıın bı programla(jeyo) işini halledebılırsın

snrers' Alıntı:
peki arkadaslar bu telefonda sım maneger yok nasıl olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt