Mpx220 Rom Kurulum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

snrers

Üye
    Konu Sahibi
Mpx220 Rom Kurulum
ben aynı mpx200 e yaptıgım gibi deniyorum ama kurulmuyo acaba anlatabilirmisiniz 220 ye nasıl kurulcagını

paradox

Üye
<div class='quotetop'>(snrers &#064; Nov 27 2005, 02&#58;31 PM) [post=215763]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ben aynı mpx200 e yaptıgım gibi deniyorum ama kurulmuyo acaba anlatabilirmisiniz 220 ye nasıl kurulcagını
[/b][/quote]
buyur kardeş burda ayrıntılı olarak anlatıyo.Umarım yardımcı olmuşumdur

snrers

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah sagolasın

paradox

Üye
<div class='quotetop'>(snrers &#064; Nov 27 2005, 05&#58;59 PM) [post=215923]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
eyvallah sagolasın
[/b][/quote]
önemli değil umarım kurmuşsundur romu

snrers

Üye
    Konu Sahibi
yok ya kuramadım ya nasıl olacak bilimiyorum. denilen sekilde yapıyorum ama telefonun pili cıkıkken bilgisayar sürekli sesler cıkarıyor. donanım baglandı cıkarıldı sesleri anlamadım gitti ya

snrers

Üye
    Konu Sahibi
acaba benim usb kablosumu bozuldu ya

slayer

Üye
mpx200 ile tamamen aynı...

burada resimler var...
Ben denedim oluyor.... Eğer hâla sorun varsa, dediğin gibi kablodandır heralde

snrers

Üye
    Konu Sahibi
ozaman ben telefonu garanti dısına almadan data kablosunu degiştireyim ondan sonra kurayım yeni romu

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bu aralar MpX220 çok gözüme batmaya başladı, alacam galiba.

snrers

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(ChavRash &#064; Nov 29 2005, 09&#58;34 PM) [post=217648]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Bu aralar MpX220 çok gözüme batmaya başladı, alacam galiba.
[/b][/quote]
al al güzel makine ama biraz cebinede batabilir

aldirakli

Üye
iyi de neden pili çıkarıyorsun??? yakarsın aleti... rom kurulumu çok kolay.. ilk önce cihazı %100 Şarj et... ondan sonra telefonu kapat... sol yön tuşuna basılı tutarak bilgisayara bağla... temassızlık için monitörün altına kibrit kutusu sigara paketi gibi şeylerden faydalanabilirsin (Bu detay için ferdi abi&#39;me buradan saygılarımı yolluyorum) ondan sonra upgrade wizard ile Büyük olan dosyayı (2 tane mlf dosyası var.. içinden büyük olanı seçeceksin...) seçip yükle... yaklaşık 10 dakika sürecektir.. ilk açılışta dos ekranı gibi bir ekran alacaksın... sakın kurulum esnasında kesme... ilk açılıştan sonra pilini çıkar 30 saniye bios kendine gelsin... ondan sonra ne yaparsan yap...

snrers

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(aldirakli &#064; Dec 6 2005, 12&#58;48 PM) [post=222974]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
iyi de neden pili çıkarıyorsun??? yakarsın aleti... rom kurulumu çok kolay.. ilk önce cihazı %100 Şarj et... ondan sonra telefonu kapat... sol yön tuşuna basılı tutarak bilgisayara bağla... temassızlık için monitörün altına kibrit kutusu sigara paketi gibi şeylerden faydalanabilirsin (Bu detay için ferdi abi&#39;me buradan saygılarımı yolluyorum) ondan sonra upgrade wizard ile Büyük olan dosyayı (2 tane mlf dosyası var.. içinden büyük olanı seçeceksin...) seçip yükle... yaklaşık 10 dakika sürecektir.. ilk açılışta dos ekranı gibi bir ekran alacaksın... sakın kurulum esnasında kesme... ilk açılıştan sonra pilini çıkar 30 saniye bios kendine gelsin... ondan sonra ne yaparsan yap...
[/b][/quote]
eyvallah kardes sagol birde öyle deniyeyim thanks

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt