mp3 Bilgilerini Otomatik Eklemek İçin Program

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
mp3 Bilgilerini Otomatik Eklemek İçin Program
Merhaba arkadaşlar bana şöyle bir program lazım elimdeki mp3 lere otomatik olarak albüm bilgisi albüm kapağı sanatçı ismi vs. bilgileri girecek bir program arıyorum ( veya Android uygulaması ) bildiğiniz bu tarz bir program varmı ? şimdiden teşekkürler

ilhamikd

ilhamikd

Üye
Ben ttpod kullanıyorum yabancı sarkilar dinlerken aninda o sarkicinin fotoğraflarını ve sarki sozlerini indiriyor
Fakat türkçe muziklerde ise yaramiyor eger yabancı şarkıların hayraniysan benim gibi bu tam sna göre :D

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Ben ttpod kullanıyorum yabancı sarkilar dinlerken aninda o sarkicinin fotoğraflarını ve sarki sozlerini indiriyor
Fakat türkçe muziklerde ise yaramiyor eger yabancı şarkıların hayraniysan benim gibi bu tam sna göre :D

teşekkürler tam aradığım şey değil ama bu da iş görür ayrıca evet bende yabancı müziklerin hayranıyım :D
bu arada uygulama Google Play Store da yok ? link atarmısın ?

Son düzenleme:
SHS

SHS

Üye

peki ne kadar internet gidiyor
teşekkürler tam aradığım şey değil ama bu da iş görür ayrıca evet bende yabancı müziklerin hayranıyım :D
bu arada uygulama Google Play Store da yok ? link atarmısın ?
Arkadaşlar sorun çözüldü MediaMonkey diye bi program buldum 10 numara

Pc içinde var telefon içinde nasıl kullanıyorsun, işe yarıyor mu

ilhamikd

ilhamikd

Üye
Zaten bikereye mahsus indiriyor isteyen varsa mail adresini yazsin ordqn yollarım

palpolisi

palpolisi

Üye
Mp3tag tavsiye pc için

Üst Alt