Mozilla Firefox - Kaydedilmiş Yer imleri Yedekleme ve Geri yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

PALA.

PALA.

Üye
    Konu Sahibi
İnternette faydalı gördüğümüz site bağlantılarını internet tarayıcımızın Yer imlerilerine kayıt ederiz. Bu kayıtların yedeğini alabiliriz.

Bu yedeği herhangi bir sorunda veya yazılımın yeniden yüklenmesi (ör: sisteme format atma) durumunda sorunsuz şekilde geri yüklersiniz.
Ayrıca yedeklemeyi diğer tarayıcılara da aktarabilir, diğer tarayıcılardan da firefox tarafına aktarabilirsiniz. Gelelim uygulamaya;

Klavyeden Ctrl+Shift+O tuşlarına beraber basın veya Yer imleri menüsünden > Yer imleri Yönet ve sonra açılan pencereden;
İçe Aktarma ve Yedekleme ayarlarından aşağıdaki gibi yapıyorsunuz, ihtiyaç halinde geri yüklüyorsunuz, hepsi bu kadar.Yazımızı vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederiz (h)
 
  • Beğen
Tepkiler: ANIL, one_useR_0007, bilisimler ve 2 diğerleri
gonyalı

gonyalı

Üye
:firefox:
 
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt