Mouse sorunu

• 26 Mart 2013
  • 579 Okunma
  • 6 Cevap

1. Arkadaşlar mousem geçen gün facede dolaşırken bir anda kendi kafasına göre durdu ve şu fotoğrafdaki şey çıktı.

htt p://i.imgur.com/10hXFHr.jpg (link koyamadığımdan boşluk yaptım lütfen birleştiriniz.)
    bende mouse çalışmayınca otomatikmen o şeye tıkladım bi sekme çıkdı diyorki çıkartın ve tekrar takın olmaz ise yenisini alın diyor.Bu forumda bir konun cevaplandığını gördüm.Bir takım zamandan sistemi geri yükleyince düzeliyormuş(bozulmadan önceki zaman)
    Bende internetten araştırdım belirlenen zaman ile geri yüklemeyi bulamadım bende direkman foruma geçtim.

Ayrıca geri yükleyince program siliniyormu? :megafon:

Yazan: emir0723
  2. mause bozulmuştur belki başka pc de denedin mi

3. bendede öyle oldu kablosus 35 tllik mouse aldım hiç bir sorun yok yani kablosus al kablolular ya işığı kesilio yada vb hatalar veriyor iyi forumlar

4. böyle bir sorunun sistemi geri yükleyerek düzeltildiğini gördüm nasıl olcağını sorcaktım fakat konu kilitlenmişti o şahısa özel mesaj atıcam :P

- - - Eklendi - - -

tekrar bulabilirsem..

5. Mause usb girişli ise kasanızdaki başka bir girişe takın bu sorunu bende yaşadım.:oke:

6. bilgisayar kasa değil 3 ünede denedim fakat hiçbirinde olmadı..

7. Neyse sorunu çözdüm Giriş yerindeki kabloyu açtım,kabuğunu soydum.Sonra birkaç kabloyu sımsıkı sardım ve elektrik bandıyla bantladım sorun çözüldü..

Yüklüyor...
21/11/2018 - 15:05