Mourinho: "Kaka gidecek mi bilmiyorum"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
    Konu Sahibi
Mourinho: "Kaka gidecek mi bilmiyorum"

Jose Mourinho, Kaka'nın Milan'a gidip gitmeyeceği konusunda bilgi sahibi olmadığını dile getirirken, Luka Modric konusunda ise sessizliğini korudu.

Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, yıldız oyuncuları Kaka'nın gelecek sezon Santiago Bernabeu'da olup olmayacağını bilmediğini söyledi.

Portekizli çalıştırıcının gözüne bir türlü giremeyen Kaka, eski takımı Milan'la görüşmelerini sürdürürken, iki taraf arasında henüz bir anlaşma sağlanamamış olması soru işaretlerini de beraberinde getiriyor.

Mourinho, basın mensuplarına yaptığı açıklamada Brezilyalı yıldızın durumuna değinirken "Onu Benfica'yla oynanacak hazırlık maçında oynatacağım. Ama siz gelecek sezonda burada olup olmayacağını merak ediyorsunuz. Bunu ben de bilmiyorum, kulüp de bilmiyor. Transfer dönemi 31 Ağustos'a kadar sürüyor. Neler olacağını göreceğiz ama bir şeyler netleşene kadar kendisi bir Madrid oyuncusudur." şeklinde konuştu.

Portekizli teknik adam, Tottenham'ın yıldızı Luka Modric'in olası transferiyle ilgili sorular karşısında ise diğer kulüplerin oyuncularıyla ilgili konuşmayacağını belirtti ve polemiklerden kaçınmayı tercih etti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...