Mourinho: "Belki de istenmeyen adam benim"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Mourinho: "Belki de istenmeyen adam benim"
Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho kulüp CEO'su Jose Angel Sanchez veya takımın geneliyle hiçbir sorununun olmadığını söyledi.

Geçen sezonun aksine bu yıl ligde gösterdiği düşük performansla daha 13. haftadan Barcelona'nın 11 puan gerisinde kalan Real Madrid'de topun ağzına gelen isim Jose Mourinho oldu. Başarılı teknik adamla takım arasında yaşanılan sorunların Real Madrid'in başarısızlığının temel sebebi olduğu görüşünü savunan haberler ise son günlerde İspanyol basınında sıkça yer alıyor.

Burada mutluyum

Kimseyle bir sorunu olmadığını belirten Mourinho, yaptığı açıklamada, "Yılllardır bu işi yapıyorum ve her zamanki gibi ilişkilerim yönetimle ve takımla iyi. Kimseyle sorunum yok. Başkan ve CEO Jose Angel Sanchez ile de ilişkilerimiz çok çok çok iyi." diye konuştu.

Bu tip konuların sezon sonunda konuşulması gerektiğini belirten başarılı çalıştırıcı, "Kulübün teknik adamla ilişkileri ve bu mutlu olma meselesi sezon konuşulması gerekir." ifadelerini kullandı.

Belki de Real Madrid benden memnun değil...

Kral Kupası'nda Alcoyano maçında gençlerin forma şansı bulacağını da sözlerine ekleyen Mourinho, "Ben değil de belki de kulüp benimle birlikte mutlu değil." dedi. Son olarak La Liga'yı kazanma şanslarına da değinen Mourinho, "La Liga'yı kazanabilir miyiz? Ben şu an için Kral Kupası'nı kazanmayı düşünüyorum. Ayrıca yarın oynayacak maçta taraftarın genç oyunculara nazik davranmasını bekliyorum." sözlerini sarfetti.

Black-killing

Black-killing

Üye
Morinho da Madrid de olmazsa Madrid Barça ile yarışamaz .Geçen sene barcelona gibi takımın 11 puan önünde la liga gibi bi ligi lider tamamladıysa istenmeyen adam olması düşük bi ihtimal . Haber için teşekkürler...

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bu sene şampiyonlar ligini alamassa %90 gider lig barçanın zaten yada ronaldo gider

- - - Eklendi - - -

bu sene şampiyonlar ligini alamassa %90 gider lig barçanın zaten yada ronaldo gider

Black-killing

Black-killing

Üye
Evet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt