Motorola W396


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
schumici

schumici

Üye
    Konu Sahibi
Y eni Motorola W396 cep telefonu en temel telefon işlevlerini yerine getirdiği gibi aynı zamanda kullanıcılara harika bir müzik deneyimi de sunuyor. Uzun pil ömrü, motoID müzik çalar, VGA dijital kamera ve Motorola'ya özgü CrystalTalk fonksiyonu gibi kullanıcı dostu özelliklere sahip olan Motorola W396 mobil telefon kullanıcılara eşsiz bir telefon deneyimi sunuyor.Motorola W396 cep telefonu
Motorola W396 cep telefonu sıradan modellerin ötesine geçerek yaklaşık dokuz saate ulaşan konuşma süresi sağlıyor. 750 adet metin mesaj ve 1000 adet rehber kaydı yapabilen Motorola W396 cep telefonu çeşitli özellikleri ve gelişmiş bir kullanıcı arayüzünü bünyesinde barındırıyor. Motorola'ya özgü CrystalTalk teknolojisi arka plandaki gürültü ve seslerin etkisini minimuma indirerek kullanıcıların telefon görüşmelerinde çok daha net ve berrak bir ses sağlıyor.
W396 Motorola özellikleri

  • GSM 900 / 1800 ve GSM 850 / 1900
  • 550 dakika / yaklaşık 9 saat konuşma süresi
  • Yaklaşık 400 saat bekleme süresi
  • BQ50/940 mAh batarya
  • 1.8 inç (4.5 cm) 128 x 160 piksell 65K TFT ekran
  • iMelody, MIDI, MP3 ve AMR ses formatı desteği
  • Boyutlar: 45 x 95 x 17 mm
  • Ağırlık: 94 gramMotorola cep telefonu özellikleri
Motorola'nın yeni modeli W396 cep telefonu müzik özelikleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. iMelody, MIDI, MP3 ve AMR gibi ses formatlarını destekleyen Motorola W396 cep telefonu RDS destekli FM radyo fonksiyonuna da sahip. Kullanıcılar W396 cep telefonunda en sevdikleri şarkıları maksimum 2GB kapasiteye kadar microSD bellek kartına kaydedebiliyorlar.
Motorola W396 satış fiyatı
Kalite ve müzik deneyimi Motorola W396 cep telefonunda buluşuyor. Motorola W396 cep telefonunda bulunan oto-timer özellikli VGA dijital kamera 4x zum yapabiliyor ve anında şipşak fotoğraflar çekebiliyor. Motorola'nın yeni modeli W396 2008 yılının üçüncü çeyreğinden itibaren piyasalara sunulacak.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt