Motorola Mpx200 Serisi İçin Temel Bilgiler

Sponsorlu Bağlantılar

Rahmi

Rahmi

Üye
Originally posted by _Cihan_@Jul 16 2005, 06:23 PM
slm arkadaşlar bende bu gün itibariyle artık mpx kullanıcısıyım :) 2.el bi mpx200 aldım :) ama ilk olarak bi sorum var programlara girip çıktığımız halde ana menüde üst kısımda gösteriyor sanki program çalışıyormuş gibi. o yüzdende sanki telefon biraz yavaşlıyo gibi onları nası kapatıcaz ?
[post=111193]Quoted post[/post]​

Üstte bulunan simgeleri kaldırmak için Ayarlara git Ayarlardan 4. seçenek Giriş Ekranını seç Home screen layout seçeneğinden basit i seçin Ekranın üstü artık boş. Benim telefon Türkçe olduğu için menüleri türkçe olarak yazdım.

Rahmi

Rahmi

Üye
Originally posted by ambassador@Apr 16 2005, 01:17 AM
usta bir şey daha bilmiyorum forumlarda gözüme çarpmadı ama bende mpx200 %80 türkçeye çeviren program var ama linki yok sana nasıl attarım

:artı: :artı: :artı: :artı: :artı: :artı:
[post=32195]Quoted post[/post]​

Programın adı nedir.? ve nereden indirdin.? Yazarsan bizde indirebiliriz. veya admin siteye eklerse seviniriz.

escape

Üye
Baba Sana Ne Desem Az 10 Numarasın Sen

denizyalcin

denizyalcin

Üye
ben mpx220 almayı düşünüyorum.ne dersiniz?

ironman

Üye
Türkçe 2**3 ROM arıyorumm

__Midas__

__Midas__

Üye
türkçe 2003 rom yok fakat birkaç adımla türkçe yapılabiliyor (2003 süpermoto 2 için söylüyorum)

haliloviç

Üye
emeğinize sağlık

haliloviç

Üye
bide wm2005 için yazsanız çok iii olur

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
dökümanlar için tekrar teşekkürler

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ya bu 2003un ne gibi bi farki var eger degecek bi farki yoksa yuklemiyecehim
bu arada 2002 nin ispanyolcali olan orjinal surumunude bulabildikl mi garanti isleri icin lazim olabilirde bi de en stabil 2003 hangsi piyasada 50 tane 2003 var

tesekkurler

2002 2003 arasinda çok fark yok ancak Turkce yamalari en stabil sekilde 2003 supermoto2 romunda çalışır :sprki zaten orjinal 2003 romu almancadir buna Turkce yamasi kurarak kullaniyorum ben...bide benim farkettigim kadariyla 2003de pil ömru biraz daha artiyo sanki :)

nirvana_mae

Üye
teşekkürler emeğine sağlık

drakulaxx2

Üye
saol

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Mükkemmel aydınlatıcı konu

isinbayeva

isinbayeva

Üye
sağol iyi bir bilgi olmuş şu telsimi deneyelim

ozan_18

Üye
gercekten cok guzel bır acıklama msne gıremıyodum :) senın sayende su an enıyorum gırmeye calısıyor ınsallah gırcem sayemde. bu arada alıcak arkadaslarampx220 tavsıye edıyorum cok pa kullandım ama bu cok guzel. mpx200den cok ustunluklerı var.

sene351

Üye
abisi sen mpx200 u çok ii biliyorsun demi bana bi yardım etsen be kerdeş

Üst Alt