Haber Motorola Droid Maxx 2 akıllı telefon görseli ortaya çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Motorola Droid Maxx 2 akıllı telefon görseli ortaya çıktı
Bu tasarıma bayılıyorum ben ya :ehe

Motorola’nın Verizon üzerinden sunacağı yeni akıllı telefonunun görselleri sızdırıldı.

Motorola, ABD’nin güçlü akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi ve bir süre Google bünyesinde çalışmalarını sürdüren firma, geçtiğimiz sene Çinli Lenovo tarafından satın alınmıştı. Lenovo çatısı altında faaliyetlerini arttıran firma, yeni modeller sunarken, kısa süre önce 3 yeni akıllı telefon duyurusu gerçekleştirdi.

Motorola bu sene iki yeni Moto X modeli sundu. Bunlardan bir tanesi daha üst donanım özellikleri ile gelen Motorola Moto X Style olurken, diğer model de orta seviye özellikler içeren Moto X Play adındaki model oldu. Ayrıca Moto G’nin üçüncü nesil temsilcisi de aynı etkinlikte gün yüzüne çıktı.

Kısa süre önce Motorola’nın Moto Play modelinin Amerika Birleşik Devletleri pazarında satışa sunulmayacağı yönünde bilgiler gelmişti. Ancak son çıkan haberlere göre Moto X Play, farklı bir isimle ABD’de yer alabilir.

Geçtiğimiz günlerde Motorola’nın Moto X Play’i ABD’de Verizon Wireless üzerinden Droid Maxx 2 adı ile sunabileceği iddiaları gelmişti. Şimdi ise Droid Maxx 2’ye ait olduğu iddia edilen görsel ortaya çıktı. Bu görsele baktığımızda cihazın Moto X Play’e oldukça benzediğini söyleyebiliriz.

Moto X Play akıllı telefon, 5.5″ büyüklüğünde ve 1920×1080 piksel Full HD dokunmatik ekran içeriyor. 2GB sistem belleği içeren cihaz ayrıca 16GB dahili veri kapasitesi ile gelirken, akıllı telefonun arka yüzünde 21MP kamera bulunmakta.

Google Android 5.1.1 Lollipop mobil işletim sistemi üzerinde çalışan akıllı telefon Qualcomm’un 1.65Ghz saat hızında çalışan sekiz çekirdekli işlemcili Snapdragon 615’den güç almakta. Ayrıca cihazın bataryası ise 3.630mAh olarak yer alıyor.

http://www.maxicep.com/cep-telefonl...lli-telefon-gorseli-ortaya-cikti-h203877.html

0MG90

0MG90

Üye
Motorola'nın Droid'lerine hastayım ya :D

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Şu motorolada cihazlarını Turkiye ye getirmedi gitti

Emre

Üye
tek kelime ile tasarım muazzam.

Sarangni

Sarangni

Üye
Motorola tasarım noktasında da hep iyiydi. Razr Modelleri, DNA Droid bunlar güzel cihazlar. Moto Atrix kullandım şahane bir cihazdı ama Türkiye'ye Rubherfres ürünler getirdiler iade edip parasını almıştım aldıktan 1 yıl sonra.

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Lenovo ileride motorola markasını buraya getirebileceklerini söyledi tabi zor bir ihtimal

Sarangni

Sarangni

Üye
Lenovo ileride motorola markasını buraya getirebileceklerini söyledi tabi zor bir ihtimal

Olma ihtimali yüksek. Okuduğum habere göre Lenovo Mobil işleri Motorola üzerinden yürütecek. Büyük zarar ettiler bildiğim kadarıyla.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Olma ihtimali yüksek. Okuduğum habere göre Lenovo Mobil işleri Motorola üzerinden yürütecek. Büyük zarar ettiler bildiğim kadarıyla.
evet motorola ilgilenecek sanırım mobil bölümle umarım en kısa sürede ülkemize tekrar dönerler

Üst Alt