Motorola Atrix Kullanıcıları Kulübü [MAtrixciler]

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Peki kardes pc ye gecince eklicem :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
ekledim kardeş :)

djoxy

Üye
[h=1]
Motorola ATRIX 4G Siyah Kapak ve Batarya 3500mAh
[/h]
Bataryanızı 3'e katlayın.
batarya, bataryaya özel tasarım arka kapakla ve şarj cihazı ile birlikte

ürünü aldığınızda 10 saat şarj ediniz.

Uyumlu Modeller= Motorola BH6X ATRIX 4G, MB860

Yüksek kaliteli şarj edilebilir lityum-iyon pil
Özellikler: Voltaj: 3.7V Kapasite: 3500mAh Paket Ağırlık: 81g
Paket boyutu: 14.5 * 9.6 * 1.7cm Paket: 1 x Pil 1 x arka kapak

sadece 49 tl
ücretsiz kargo

Beğenmediğinizde 2 gün içinde iade garantisi.

Sarangni

Sarangni

Üye
Mesafeli Satışlarda 7 gün içinde koşulsuz iade edilebilir. Yasal şart bu. Siz 2 günü neye göre veriyorsunuz. Ayrıca 2 gün de ürün kalitesi anlaşılmaz.

Kapak pile göre mi uyumlu?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Mesafeli Satışlarda 7 gün içinde koşulsuz iade edilebilir. Yasal şart bu. Siz 2 günü neye göre veriyorsunuz. Ayrıca 2 gün de ürün kalitesi anlaşılmaz.

Kapak pile göre mi uyumlu?
sanırım evet

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Benim telde isinma baslamisti ve phone booted!!! yaziyordu pilide sapitmisti yedeklerimi aldim fabrika ayari cektim hem telefonu hem hafiza kartini sildim root yetkisi vermedim hic bir uygulamaya su an ne isinma kaldi ne reset atiyor nede phone booted yaziyor :) buraya yaziyorum google da arayanlarin isine yarar tabi sizinde

Kytos

Kytos

Üye
Benim telde isinma baslamisti ve phone booted!!! yaziyordu pilide sapitmisti yedeklerimi aldim fabrika ayari cektim hem telefonu hem hafiza kartini sildim root yetkisi vermedim hic bir uygulamaya su an ne isinma kaldi ne reset atiyor nede phone booted yaziyor :) buraya yaziyorum google da arayanlarin isine yarar tabi sizinde

Vaay bi aralar ki benim sorunumla aynı :) beni de listeye ekler misin abi :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Pc ye gecince eklerim :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Senide ekleyemedim listeye :)

- - - Eklendi - - -

Senide ekleyemedim listeye :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Evet senden bahsettim :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
eklendin hacı :D

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Bişey değil :p

frdgngr

frdgngr

Üye
arkadaşlar bilmiyorum yayınlandı mı ama bu sitede motorolaya atrix için ics güncellemesi yapması için imza kampanyası yapılıyor ben imzamı attım ama daha 413 kişi eksik custom rom dan ziyade ben orj. rom kullanmak isterim tabi ki ics olmak kaydıyla :oke:

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Güzel fikir :) konuya eklerim

ney27

Üye
arkadaşlar bilmiyorum yayınlandı mı ama bu sitede motorolaya atrix için ics güncellemesi yapması için imza kampanyası yapılıyor ben imzamı attım ama daha 413 kişi eksik custom rom dan ziyade ben orj. rom kullanmak isterim tabi ki ics olmak kaydıyla :oke:
kardeşim bende seningibi orjinal rom kullanmak isterim ancak bu motorola ile google babanın işine gelmiyor(hala anlayamadıgım bir satış politikası) daha öncede imza kampanyasına katıldık ( ) olmadı
çünkü stokların da tüketmeleri gereken (google için motorolanın ABD de yeniden dogumu yapılanması gerekiyormuş) aynı özelliklerde farklı fiyatlarda birçok telefon satılması gerekiyor ki atrixin ucuz olma sebebide buduır.
Bu demek degilki imza kampanyası işe yaramaz ancak fazla umutbaglama
2 . bir neden ise bildigim kadarıyla 3.1 kernelinde de motorolanın azda olsa yardımı dokunmuş bu büyük ihtimalle gelen tebkileri azaltmak ve ABD dışın da müşteri potansiyelini düşürmemek gelecekte yine bizim motorolanın ürünlerini tercih etmemmizi saglamak

imza atan 2092 . kişiyim şu an

• Beğen
Tepkiler: frdgngr
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Bende pek etkili olacağını sanmam ama ümit işte :)

Üst Alt