Motorola Atrix Aldım HB

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qwxw50

Üye
    Konu Sahibi
Motorola Atrix Aldım HB
Arkadaşlar dün HB den motorola atrix aldım daha gelmedi içimde biraz tedirginlik var telefon 600 tl 100 tl hediye çeki var 100 tl de parafpara aldım yani 400 e geldi süper aldık ama oradakiler kullanılmış 2.el diyorlar varmı bileniniz birde bu bataryanın ilk şarzını nasıl yapıyım biraz bilgi ve yorumlarınızı beklerim..:pro:

ZaZuM

ZaZuM

Üye
ya lion bataryalar sarj işlemi bittikden sonra çek fişden daha sarj almaz iyi almışsın hayırlı olsun

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
On numara :D hayirli olsun bu pillerde 6 saat bekleme gibi bisey yok pil dolunca sarja devam edersen telefon sarj aletinden gelen akimi kullanir pile ellemez

qwxw50

Üye
    Konu Sahibi
S.a metalci ben atrix aldım kardeş hb den daha gelmedi rom işine yardım edersin inş. birde rom atınca garantisi gidermi ki biraz yardım et birde hb den aldım telefon kullanılmışmı nereden bakabilirim

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Kutusuyla gelir kutunun ustunde naylon kapli olur rom isleri kolay ve garanti disi kalir telefon telefonu iyice kontrol et gozune carpan bisey olursa geri gonder

qwxw50

Üye
    Konu Sahibi
Helal olsun size hakan mustafa forumda o kadar adam var hayırlı ol demezmi :D:ağlarım::off:

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Onlar offline pek girmiyorlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...