Haber Motorola, Android 7.0 Güncellemesi Alacak Cihazların Listesini Açıkladı

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi


Google'ın mobil işletim sistemi Android platformu için geliştirdiği en son güncellemesi olan Android 7.0 Nougat güncellemesi için firmalardan haberler de gelmeye devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde bazı modelleri için farklı kanallardan Android 7.0 Nougat güncellemesi hakkında bilgiler gelenMotorola, bugün hangi modellerin ne zaman Android 7.0 Nougat güncellemesi alacağını açıkladı.

http://www.maxicep.com/lenovo-moto-g4-plusi-turkiyede-satisa-sundu
Lenovo, Moto G4 Plus'ı Türkiye’de Satışa Sundu
Motorola tarafı da açıklanan listeye göre Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak cihazların listesi şu şekilde:
  • Dördüncü nesil Moto G, Moto G Plus, ve Moto H Play
  • Moto X Pure Edition (3. nesil)
  • Moto X Style, Moto X Play, Moto X Force
  • Droid Turbo 2, Droid Maxx 2
  • Moto Z, Moto Z Droid, Moto Z Force Droid, Moto Z Play, Moto Z Play Droid
  • Nexus 6
Şirket ayrıca yaptığı açıklamada Android 7.0 Nougat güncellemesinin 2016 yılı dördüncü çeyreği içinde yayınlanmaya başlayacağını ve ilk olarak Moto Z ve Moto G dördüncü nesil modellerinin Android 7.0 Nougat güncellemesine kavuşacağını da belirtti. Android 7.0 Nougat güncellemesi, ara yüz ve kullanıcı deneyimi geliştirmelerinin yanında, Split Screen ile gelişmiş çoklu görev ve yeni güvenlik geliştirmeleri gibi yenilikler sunuyor.

Lenovo'nun alt markası olarak yoluna devam eden Motorola, son olarak Moto G4 ve Moto G4 Plus modellerini Türkiye’de satışa sunmuştu. Moto Z serisinin Türkiye pazarına sunulması ile ilgili ise şimdilik herhangi bir bilgi bulunmuyor.
Motorola, Android 7.0 Güncellemesi Alacak Cihazların Listesini Açıkladı
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt