Motorola Atrix 4G MotoAtrix ICS [4.0.4] Perfect Rom v3.4.12 [Unofficial]

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
MotoAtrix ICS [4.0.4] Perfect Rom v3.4.12 [Unofficial]
Romu ben yapmadım adamın konusunu aldığım için o kendi ağzından anlatmış :)

Rom Hakkında Bilg r:

*Rom Epinter'in Cm9 kerneli üzerine inşa edilmiştir. Perform sa,bataryaya yönelik birçok script ve tweakler tarafımdan eklenmiştir.

*Romda birçok özellik çalışır durumdadır.
Parmakizi kilidi,yüz kilidi,bluetooth,kamera, ...
( Yüzkilidi için GAPPS kurulmalıdır.Parmak izi kilidi içinde Ayarlar/Gelişmiş/Manager Fingerprints deyip parmak izimizi tanıtıyor.Ardından menüye gelip Veri Güvenlik uygulmasından hangi uygulamalara parmak izi koruyucusu koyacaksak onları seçiyor.Uygulamanın bir kısmını Türkçeye çevirdim,kusura bakmayın (: )

*Video kamera 800x448 çözünürlüğüne kadar stabil çalışmaktadır.Video kaydı için menüdeki Video Kaydediciyi kullanmanız gerekmektedir (Uygulamanın Türkçe çevirisi,simge düzenlemesi bana aittir)

*ICS stock galerisinde grafik bozukluğu olabildiği için Quickpic(Galeri) uygulamasını sisteme dahil edildi.

*Türkçe çevirisi bana ait olan birçok uygul yı sisteme dahil ettim.Dosya yöneticisi ve klavyenin çevirisi CenkBulut kardeşime aittir.Yeri gelmişken ona da bir teşekkürü borç biliriz :)

*Roma beats audio ve dsp'i manager dahil edildi.Görüntü için bravia engine eklendi.

*Stock tema arak motoblur arayüzünü kullandım.

*Launcher olarak Samsung Galaxy s3 launcheri kullanıldı.

*Telefonda Real Racing 3,Temple Run oyunlarını kasmadan oynayabildim.

* ömrü CM7 kadar olmasada normal kullanımda 1 günü çıkarabilir.Sadece telefon amacıyla kullanılırsa 2 güne kadar dayanır.

*Kısacası şuan için en stabil ICS-JB romu diyebilirim.

Rom kurulumu:

Romu kurmadan önce bataryanın daha sağlıklı çalışması için şarjınızı %100 yapınız.

Cwm'ye girip;
Wipe data/factory reset
wipe cache partition
mounts and storage menüsünden format/system'i seçin
Romu kurduktan sonra advanced menüsünden batarya kalibrasyonu yapın.
Telefonu yeniden başlatın 3,5 dk bekledikten sonra telefon açılmazsa bataryayı söküp takın,telefon açılacaktır.
Telefon açıldıktan sonra tekrar recovery'e girip GAPPS'ı kurun.

Romu yükledikten sonra yapılması gerekenler:

*Ayarlar/Performans/Bellek yönetiminden zRam'i seçip %26 seçeneğini işaretleyin.

*Ayarlar/Geliştirici seçeneklerine gelip ' Pencere animasyon ölçeği,geçiş animasyon ölçeği ' seçeneklerini devre dışı
bırakın.

*Telefonun şarjını ilk defa bitirip tamamen d rduktan sonra Battery Fix uygulamasına girip,Run the fix diyoruz ve ardından Reboot'u seçiyoruz.

Görseller:

İndirme Linki:

• Beğen
Tepkiler: BatuhanOzalp77 ve Dede

KayraBey

KayraBey

Üye
:tşk:

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

dellete

dellete

Üye
eline sağlık ,Bu sürüm sence nasıl yüklemeye değer mi?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
:) Ben denemedim

BatuhanOzalp77

BatuhanOzalp77

Üye
Kardeşim ilk olarak getirdiğin bu hareketlilik için sana teşekkür ederim insallah şu karnel işi de olur atrix'imiz değer kazanır. 2. olarak romu ben denedim rom gayet iyi stabil ancak 2 sorunum var menü tusu işlevini görmüyor yani boş şekilde ne menüye giriyor ne de açık uygulamaları gösteriyor çok sinir bozucu bi durum ayarlarını baya bi kurcaladım bi çözüm bulamadım. 2. olarak gmail kişileri eşleştirmiyor gene yani ayarlar-hesaplar gmaille girdiğinden kişiler seçeneği yok bunları çözersen bunu kullanıcam ama çözüm bulamadım şimdiden teşekkürler :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Valla romu yapan ben degilim en basta yazmistim :) gercek konuda boyle bir sorundan hic bahsedilmemis ama arastiricam senin icin

- - - Eklendi - - -

Kardes home tusunun imi cozumu var :)

1.romu ayni anlatimla tekrar atmak

2.wipe dalvik yapmak

Hangisini tercih edersen onu yap :)

ney27

Üye
Romu ben yapmadım adamın konusunu aldığım için o kendi ağzından anlatmış :)

Rom Hakkında Bilg r:

*Rom Epinter'in Cm9 kerneli üzerine inşa edilmiştir. Perform sa,bataryaya yönelik birçok script ve tweakler tarafımdan eklenmiştir.

*Romda birçok özellik çalışır durumdadır.
Parmakizi kilidi,yüz kilidi,bluetooth,kamera, ...
( Yüzkilidi için GAPPS kurulmalıdır.Parmak izi kilidi içinde Ayarlar/Gelişmiş/Manager Fingerprints deyip parmak izimizi tanıtıyor.Ardından menüye gelip Veri Güvenlik uygulmasından hangi uygulamalara parmak izi koruyucusu koyacaksak onları seçiyor.Uygulamanın bir kısmını Türkçeye çevirdim,kusura bakmayın (: )

*Video kamera 800x448 çözünürlüğüne kadar stabil çalışmaktadır.Video kaydı için menüdeki Video Kaydediciyi kullanmanız gerekmektedir (Uygulamanın Türkçe çevirisi,simge düzenlemesi bana aittir)

*ICS stock galerisinde grafik bozukluğu olabildiği için Quickpic(Galeri) uygulamasını sisteme dahil edildi.

*Türkçe çevirisi bana ait olan birçok uygul yı sisteme dahil ettim.Dosya yöneticisi ve klavyenin çevirisi CenkBulut kardeşime aittir.Yeri gelmişken ona da bir teşekkürü borç biliriz :)

*Roma beats audio ve dsp'i manager dahil edildi.Görüntü için bravia engine eklendi.

*Stock tema arak motoblur arayüzünü kullandım.

*Launcher olarak Samsung Galaxy s3 launcheri kullanıldı.

*Telefonda Real Racing 3,Temple Run oyunlarını kasmadan oynayabildim.

* ömrü CM7 kadar olmasada normal kullanımda 1 günü çıkarabilir.Sadece telefon amacıyla kullanılırsa 2 güne kadar dayanır.

*Kısacası şuan için en stabil ICS-JB romu diyebilirim.

Rom kurulumu:

Romu kurmadan önce bataryanın daha sağlıklı çalışması için şarjınızı %100 yapınız.

Cwm'ye girip;
Wipe data/factory reset
wipe cache partition
mounts and storage menüsünden format/system'i seçin
Romu kurduktan sonra advanced menüsünden batarya kalibrasyonu yapın.
Telefonu yeniden başlatın 3,5 dk bekledikten sonra telefon açılmazsa bataryayı söküp takın,telefon açılacaktır.
Telefon açıldıktan sonra tekrar recovery'e girip GAPPS'ı kurun.

Romu yükledikten sonra yapılması gerekenler:

*Ayarlar/Performans/Bellek yönetiminden zRam'i seçip %26 seçeneğini işaretleyin.

*Ayarlar/Geliştirici seçeneklerine gelip ' Pencere animasyon ölçeği,geçiş animasyon ölçeği ' seçeneklerini devre dışı
bırakın.

*Telefonun şarjını ilk defa bitirip tamamen d rduktan sonra Battery Fix uygulamasına girip,Run the fix diyoruz ve ardından Reboot'u seçiyoruz.

Görseller:

İndirme Linki:

PAYLASIM ICIN TESEKURLER
ROMU YAPAN ARKADASA TESEK8RLER9 BIR BORÇ BILIRIM

SUNU BELIRTMEK ISTIYORUM
BU ROM SADECE GORSEL OLARAK BAZI PROGRAMLARIN
YUKLENDIGI BI ROM DUR

BU ROMUN CM9 DAN YAZILIM OLARAK BIR FARK SUNMUYOR grafiksel vpn gibi ve bazi programlari acqmqma g9bi sorunlari va4STOCK ROM,CM7 DISINDA DIGER HERHANGI BIR R0MDA KAMERA VEYA. FOTOGRAF ICIN KULLANABILECEGIMIZ TEK PROGRAM OLAN VIDEOILLIZYON VE CAMERAILIZY0N PROGRAMLARINI KULLANMIS BUNLARIN DISINDA GORSEL EKLEMEDE BULUNMUS

EGER MELEK ARKADASIMIZ FIRSAT9NI BULUPDA DAHA ONCE DIREK CWM ILE KURULULABILEN ROMUNU PAYLASTIGIM ANCAK ORJINALINI PAYLASAMADIGIM THAT ROM V.2 nin kurulumu ayni bu rom gibi olan linkini paylasiyorum bu romu kurun.ORJINAL Atrix ics NIN graf9xsel ve gorsel olarak.diger romlardan ilerde oldugunu gorebilirsiniz tek sorunu bataryayi 12 saatde ancak dayanmasi kullanimina gore degisebilir.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1957539

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Zaten cogu romda bu sorunlarin cozumu yok kernel gelmedikcede olmicak

bars_23

bars_23

Üye
diğer romdan vazgeçtim bunu yükledim hiç bir sorun yok ne home tuşu sorunu. Anlamadığım gapps yüklü geldi içinde tekrar yüklemem gerekiyor mu cwmden ?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Yükle istersen sorun cikarabilir

asimmm

Üye
adam kaynak belirtir paylaşırken.tabi ADAM olan !
rom bana aittir.sorunlar ve çözümler için kaynak;

Metalist_Angel

Metalist_Angel

Üye
Ozaman kendin burda paylasaydin ayrica bilmiyorsan soyliyim diger forumlarin linkini paylasmak yasak

emrekurnaz

Üye
Ses efektinde bir sorun yasayan var mi kulakligi tkinca ses efekti verilmiyor

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
sorun olmaması lazım

NightRose

NightRose

Üye
imleç gibi bişey çıkıyor dokununca onu nasıl kapatabilirm

canvar125

Üye
Linkler patlamışmı acaba. indiremiyorum bir yardım edebilirmisiniz

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
linkler gümlemiş :D

bilkurdu1

bilkurdu1

Üye
aslında bu rom ile diğer romu ( hani
Atrics V2.0 by Team Hope olanı ) biraz karıştırayım dedim linkler uçmuş rom elinde olan varsa paylaşabilirmi ?

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
bu rom sende varsa linki yenilermisin ?

Üst Alt