Moto Z2 Play için Moto GamePad Modu Türkiye'de Satışa Sunuldu

Sponsorlu Bağlantılar

 • 2 Şubat 2018
 • 246 Okunma
 • 0 Cevap

 1. 2 Şubat 2018 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Motorola'nın Türkiye'de yeni satışa sunduğu akıllı telefonu Moto Z2 Play’in Moto GamePad modu da artık raflardaki yerini aldı.
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Akıllı telefon pazarının modüler aksesuar alanında çığır açan üreticisi Motorola, Moto Mods adını verdiği aksesuarların Türkiye'de satışa sunmaya devam ediyor. Son olarak Türkiye'de yeni satışa sunulanMoto Z2 Play’in GamePad modu ile avuç içinde oyun konsolu deneyimi yaşayın. Moto Z2 Play’in GamePad modu ile mobil oyun deneyimi bir üst seviyeye taşınıyor. GamePad Mod ile avuç içinizden oyun konsolu deneyimi yaşamanız artık çok kolay!

  Akıllı telefon kategorisinde Moto Modları ile yepyeni bir kategoriye öncülük eden Motorola, Moto Z serisi için hazırlanan yeni Moto Modları tüketiciler ile buluşturmaya devam ediyor. Bu kategorinin en son üyelerinden Moto GamePad modu da çok yakın bir süre önce Türkiye’de satışa girdi. Akıllı telefonunuza tek bir tık ile takılabilen GamePad modu; çift kontrol paneli, dört düğmesi ve 1035 mAh dahili bataryası ile gerçek bir oyun deneyimi yaşatıyor.

  Moto Modları ile olduğu kadar tasarımı ile de dikkat çeken Moto Z2 Play, performansıyla ise bir telefonda aradığımız güçten çok daha fazlasını vadediyor. 5.5" fu ll HD Super AMOLED ekranı, şık tasarım detayları, 30 saate kadar pil ömrü ile sizi güç ve şıklığın kombinasyonu ile tanıştırıyor.

   


  Yazan: TheNightMare.

  Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
24/08/2019 - 05:49