Moto G mi Turkcell T 50 mi?

• 11 Temmuz 2014
  • 9089 Okunma
  • 86 Cevap

1. İki telefon arasında kararsız kaldım sizce hangisini tavsiye edersiniz t50 mi yoksa moto g mi?

Yazan: caps6
  2. moto g

3. turkcell'in cihazlarına bulaşma. Aşırı kısıtlıyorlar artık. Rom bile atamıyorsun, kitliyorlar cihazı.

4. Aynen cihazi rahat kullanamiyosun moto g iyidir

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. kilitliyorlar mı çözümü yok mu bunun

6. Moto g de kitli bit cihaz. Kilidi açnca garanti disi kaliyo hence t50 al

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. kilitten kastım bootloader kilidi değil. benim maxipro cihazım bu şekilde çöp olmuştu. aynı model cihazın başka ülkede ki stock romunu bile kurdurtmuyorlar sana.

xda'de kimse çözüm bulamamıştı bile hatta. 3 ay araştırdım.
    ---
    biz aylarca bi çözümünü bulamadık. belki t50 de öyle bi problem yoktur bilemiyorum.

8. Ekran daha büyük vs T50 Tercih edilebilir :oke:

UpOneTR bunu beğendi.
  9. aynen o konuda sıkıntı yok. rom işleriyle uğraşmam diyosan çok daha iyi bi cihaz. Zaten belki kilit olayı yoktur bu cihazda, diğerlerinde vardı ama.

Buğra bunu beğendi.
  10. t 50 zte üretimi de tam modelini bulamadım telefonun belki ona göre rom vardır sorun olmaz diye düşünmüştüm.T 50 yeni çıktığı için bu sorun var mıdır bilemiyorum.

11. maxipro'ya da başka ülkenin romunu kuramıyordum ben. Sonra dan bi update vermişler o update ile kitlenmiş cihaz.

12. Daha iyi kamera falan istiyorsan T50 derim. Rootla Turkcell'in uygulamalarını falan silersin ya da ZTE'nin hangi modeliyse ona rom bulursun XDA'dan falan onu atarsın. Ama güncelleme alsın diyorsan Moto G.

Buğra bunu beğendi.
  13. Moto G

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. moto g kamerasınıda inceledim kamerayı biraz düzgün yapsalarmış on numara telefon olacaktı t50 nin modelini bulamadım zte star 1 e benziyor ama özellikleri farklı büyük ihtimalle star 1 romu t50 ye uymayacaktır zte nin turkcell e özel üretimi galiba

15. t 50 yi inceledim hafızasını beğenmedim kullanıcıya 8 GB nı bırakmış onuda bölümlendirmiş yani 3-4 gb kalıyor.Bu kullanırken sıkıntı olabilir.Birde turkcell mağazasında telefonun yanındaki kağıtta micro sd kart desteği olduğu yazıyordu.Görevliye sordum sd kart girişi nerde diye bulamadı :D kapağı açınca çıkar dedi bana kapağın açılmadığı belli çünkü sim kart çekmecesi var telefonun.Mağazadan çıkarken görevlilier hala sd kart girişini arıyorlardı:D

TheDarkStar7, nokia 603, Dede ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  16. Sanmam özel üreteceğini

17. Moto G'nin güncelleme desteği daha iyi ama.

UpOneTR bunu beğendi.
  18. t50 android güncellemesi almaz değil mi? zte telefonlara genelde güncelleme vermiyorda

19. sen de varya moto g kimsede olmasın sadece sende olsun diye aldırmıyosun :D

20. :D
    Almaz, alacaksan güncellemeyi unut

Yüklüyor...
22/10/2018 - 07:18