Uygulama most wanted sorunu...

Sponsorlu Bağlantılar

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
most wanted sorunu...
merhaba arkadaşlar. ben sensation xl kullanıyorum. telefona most wanted yüklüyorum sitelerden bulduğum apk'ler aracılığı ile ama hep aynı sorunu yaşıyorum. oyun birkaç bölümden sonra gram kasma yokken kasmaya başlıyor ve ekranın köşelerinde siyah kutucuklar ortaya çıkıyor. ne yaptıysam düzeltemedim. dün blackmart programını indirdim . sonra bu program ile orjinal most wanted'ı indirdim yani google playden baktığımda yüklendi yazıyordu. ama bir sorunla karşılaştım. oyunu indirmek için kurduğum dosyayı açınca "this application is not authorized for use on your android device" yazısı geliyor. ve ok diyince oyun kapanıyor. bunu nasıl düzeltebilirim?..

sorunla ilgili temsili resim:

neksushot

Üye
Kardeş mecburen hiç biri olmuyosa zıptan indirdiğin için gameloft sitesinden oyunu parayla al hiç sorun olmaz bende böyle şeylerde parayla alıom bulamassam

• Beğen
Tepkiler: FK5896
RomeusTR

RomeusTR

Üye
Kardeş mecburen hiç biri olmuyosa zıptan indirdiğin için gameloft sitesinden oyunu parayla al hiç sorun olmaz bende böyle şeylerde parayla alıom bulamassam

Bu gameloft oyunu değil.Herneyse farklı bir apk bul kardeşim. Bu uyumlu olmayabilir.Yeniden indir.

• Beğen

neksushot

Üye
İnsanlık hali olabilir böyle şeyler birde 2 3 tane apk kurup olmuyosa parayla kendi dosyasını çekem apksini almalı google playdan vb

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
internetteki tüm apk dosyalarını denedim neredeyse hep aynı sorun hep aynı sorun.. hatta orjinal bir apk dosyası buldum google play de bakınca yüklendi diyodu ama aynı sorunla karşılaşmıştım yine :( acaba cihazda mı bir problem var diye düşünüyorum. ama diğer sensation xl kullanıcılarının google play de yorumlarına baktığımda hiç böyle bir şikayet yok. tam tersi kasılma vs. vs. hiçbir şey yok diye yorum yapmışlar.. en sevdiğim oyunu oynayamamak gerçekten üzücü ..

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bu arada az önce yine most wantedı yükledim oyunu açar açmaz hiç bir uygulama açık değilken oyun kasılmaya başladı sonra home tuşuna bastım ana menü için Yükleniyor... dedi ve kendine geldikten sonra hemen ram durumuna bi baktım boş alan 102 mb :( sanırım bu ramdan kaynaklanıyor. telefonu kapayıp açtım ram kendini topladı sonra yine oyunu açtım şok oldum. çünkü gram kasma yok. hatta otomobili kontrol etmekte bile zorlandım. ama birkaç bölüm geçtikten sonra ufak kasılmalar baş gösterdi yine sizce oyunun orjinalini mi satın almalıyım? birde telefonun ekranında arıza var sanırım garantiye göndercem değişimini mi istesem acaba?..

custave

custave

Üye
internetteki tüm apk dosyalarını denedim neredeyse hep aynı sorun hep aynı sorun.. hatta orjinal bir apk dosyası buldum google play de bakınca yüklendi diyodu ama aynı sorunla karşılaşmıştım yine :( acaba cihazda mı bir problem var diye düşünüyorum. ama diğer sensation xl kullanıcılarının google play de yorumlarına baktığımda hiç böyle bir şikayet yok. tam tersi kasılma vs. vs. hiçbir şey yok diye yorum yapmışlar.. en sevdiğim oyunu oynayamamak gerçekten üzücü ..

bunu bi dene

data

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
bunu bi dene

data

teşekkürler. hemen deniyorum. bu arada az önce oynadığım oyunda yine aynı sorunu yaşadım bu sefer ram de sorun yoktu ama 293 mb boştu :S ama siyah kutucuklar ve kasılmalar belirdi yine. umarım bunda buna benzer problemlerle karşılaşmam..

- - - Eklendi - - -

teşekkürler. hemen deniyorum. bu arada az önce oynadığım oyunda yine aynı sorunu yaşadım bu sefer ram de sorun yoktu ama 293 mb boştu :S ama siyah kutucuklar ve kasılmalar belirdi yine. umarım bunda buna benzer problemlerle karşılaşmam..
yine aynı sorunları yaşadım :( hatta bu daha kötüydü menü bile gözükmüyodu nerdeyse :( şansım yok cidden ..

neksushot

Üye
Herhangi burini yùklersen googlede yüklenmiş gözükür ama google playdaki içerik deildir google playdan kartla alman lazım o yoksa jely bean yüklüyse sfabil hiçyok geçişlerde bile kasıo bende downgrade yapcam zaten oda olmazsa yeni tel al iphone 4 ler 1 milyar teknosada iyi forumlar