Montedroid

Sponsorlu Bağlantılar

smlkc

Üye
Arkadaşlar konunun birinci mesajında verilen bootloaderi telefonuma yükledim ve JTJL2 MFJF1 XEJ Lİ bir firmware vardı onu ve bir kaç değişik firmware ile denedim gittim 8gb sdhc kart aldım denedim fakat hiç birinde olmuyor arama ve kapatma tuşuna basarak telefonu açtığımda telefon mormal olarak açılıyor android os boot etmiyor yapan lar nasıl çalıştıdıysa bi cevap versin en azında bizde deneyelim
android in donut olması farketmez android market çalışmasın sorun deil apk ları manuel yukleriz android olsun çamurdan olsun

cntr555

Üye
Yabancı forumlarda hep çalışmalar devam ediyo denip duruyo Hala bi sonuca varabilmiş değiller.En iyisi android tel almak.

ortaoren

Üye
Ardalaşlar ben s5620 ye forum daki şekilde andriod yüklerken telefon çöktü, boot moduna girmiyor boot moduna almal için ne yapmama gerek lütfen yardım

renat61

Üye
Arkadaşlar konunun birinci mesajında verilen bootloaderi telefonuma yükledim ve JTJL2 MFJF1 XEJ Lİ bir firmware vardı onu ve bir kaç değişik firmware ile denedim gittim 8gb sdhc kart aldım denedim fakat hiç birinde olmuyor arama ve kapatma tuşuna basarak telefonu açtığımda telefon mormal olarak açılıyor android os boot etmiyor yapan lar nasıl çalıştıdıysa bi cevap versin en azında bizde deneyelim
android in donut olması farketmez android market çalışmasın sorun deil apk ları manuel yukleriz android olsun çamurdan olsun

evet şu arama ve kapatma tuşu kısmında ben de takıldım. defalarca denedim ama olmuyo telefon açılıyo sadece. boot atınca hiçbir değişiklik de göremedim. telefonu ubuntuya da tanıtamadım. bu tanıtamamayı kapama açma tuşunun işlevini yapamadığımıza bağlıyorum ama sonuç olarak boot attıktan sonra olay tıkandı. şu android mod veya hero mod yüklemesi sonrasında yazılar silik oluyodu. farklı bi tuş kombinasyonu yaparak değişik bi menüye giriyoduk. acaba ordan mı yapılacak diye düşündüm ama nasıl yapıldığını unuttum. muhtemelen de öyle değildir ya bi deneme yapmış olurdum...

smlkc

Üye
Arkadaşlar MonteDROID projesi bence bitmiştir... konuyu başlatan arkadaş konunun ilerleyen mesajlarında messenger adresini veriyor ve diyorki ekle beni yardımcı olurum... Ekliyosun ses yok resim var ortada sahtemi gerçekmi bilen yok yarım yamalak bir konu açılmış ne olduğunu bilen yok... MonteDROID bitmiştir... Bence önceden yapılmış bir salatanın üstüne hala daha limon sıkmaya gerek yok...

Saygılar << SMLKC >>

tecnorap

Üye
yaa arkadaşım bu oluyor van da birinde gördüm şuan satıyor telefonu 300 tl ye 2. el olarak tabi isteyen alsın sorunsuz kullanır
alın link : buyrun bakın çalışıyor 1.7 modifiyeli modifiyeli derken yani çakma deil orjinal adam 5-6 saat sırf telefon ve bilgisayardan uğraşıp yapmış başka forumlara da bakın ben baktım var isteyen baksın

sharmrock

sharmrock

Üye
senin gönderdiğin linkteki adam hero mod 1.7 yüklemiş ayrıca zaten monteye android kurulsa bile hızı yavaş telin :bilmm

aslan_mem

Üye
arkadaşlar bu montedroid projesinden bir ses yok mu?....kuran kullanan var mı?

anil453

Üye
Arkadaşlar bu samsung monteye android ile ilgili ben de çok araştırdım. Herkes yüklemişler diyor ama bir kurulum anlatan yok, sonuç yok. Monte aldım diye bir nebze de pişmanım diyebilirim. Şimdi bizim bahsettiğimiz android işletim sistemi oluyor değil mi? Yani bunu yükledikten sonra android programlarını yükleyebilir miyiz? ( Mesela Fruit Ninja gibi oyunlar ). Bunu yükledikten sonra hala java içerikli oyun desteklerse ne anladım ben ondan. Sadece görsel güzellik olur. Pek de işe yaramaz. Telefonun kasmasını bile göze alabilirim yeter ki android olsun. Ben de çoğu arkadaşın benim gibi düşündüğünü zannediyorum.
Şu konuya bir açıklık getirelim.

15097

15097

Üye
ForeverAlone";4068220][COLOR="Red' Alıntı:
Bu androidler eski kaldı biraz.Artık öyle androidler varki monte için editlenmiş.Örnek:[video=youtube;LJeF8FVtdwE]http://www.youtube.com/watch?v=LJeF8FVtdwE[/video] Şuan en iyisi bu.Ama ben şahsen ingilizce ve qwertysiz kullanamayacağım için JTJL2 kullanıyorum.
video güzelmiş samsung star'da da olsa keşke :) android 2.1 :)[/COLOR]

anil453

Üye
Android oyunları ve uygulamaları yüklenir değil mi?

98berk98

Üye
Montemi Android Yapmak İçin 8GB Hafıza Kartı ALdım Şuan Linux Kuruyorum Hele Bi Olmasın :D

slymnkfb

Üye
Çok teşekkür ederim. Bunu arıyordum. Diğer modlar çok saçma bir şey denemezi önermem. Bunu kullanın.

Benim bir sorunum var

Download Start Ch[0]
port open error!

bu neden oluyor???

slymnkfb

Üye
Çalıştıran oldumu. Lütfen iletişime geçin. Ewirhan iletişime geçermisin benle. Lütfen.

ibrahim.ykr

ibrahim.ykr

Üye
Up up up Montedroid projesi noldu umarım bi gelisme vardır

matrix10000

matrix10000

Üye
Arkadaşlar Olmuyor herşeyi yaptım o cevaplama tuşu+kapatma tuşunda sıkıntı yaşadım olumyor neyi denediysem kamera+kapatmayıda denedim olmuyor sıkıntılı hem olsada eksik yanları vardır jetdroidin var Sıkıntım Şu Bu Verdiğin Bootloader demi sıkıntı var jetdroidin o boot dosyasını yükleme yaparken multiloaderden lsı6410 u Seçiyorlar ondanmı seçince olmuyor yardım edin

Üst Alt