Monte İnternet Sorunu

• 29 Nisan 2011
  • 2698 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar merhaba. Samsung monte kullanıcısıyım. Telefonun kendi internet tarayıcısından hem wifi ile hem de wifi olmadığı zamanlar 3g ile internete girebiliyorum. Fakat Opera mini ile wifi kullanarak girebilmeme rağmen 3g ile giremiyorum. Sıkıntı da nedir bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

Yazan: sacranba
  2. menü->oyunlar->bağlantılar-> burdan hattınızın internet profili seçili olmalıdır

sorun bunla çözülmediyse operayı tekrar yüklemeyi deneyin

3. AVEA gprs i seçiyorum yine otomaik wifi ile bağlanıyor

4. Aynısı bende de olmuştu. Ben o wifi bağlantısını silmiştim. Sonra kullanacağım zaman tekrar kaydettim. Sorun ortadan kalktı.

5. *Arkadaşımızın verdiği menü yolunu izleyip oradan wi-fi dışında ISP yada GPRS profillerinden birini seçin.
    *Kişisel deneyimlerime dayanarak şunu söylemeliyim ki Monte'de bazı değişikliklerin bazen aktif olması için telefonun kapatılıp yeniden açılması gerekiyor.Biliyorum biraz saçma bir durum ama tecrübeyle sabit bir durum aynı zamanda.
    *Örneğin GPS Konum bilgisine ulaşmak için uydu ararken telefon hiç uydu bulamıyorsa (Veri İndirme İşleminin yapıldığını varsayıyoruz.) telefonu kapatıp açınca ve sonra deneyince uyduları görüyor.

6. Çok teşekkür ederim sorun halloldu :):)

7. Rica ederim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 07:47