MOGA pro game controler 15 Nisan'da geliyor

• 28 Mart 2013
  • 641 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Engadget'ın raporuna göre MOGA Pro oyun konttol kolu 15 Nisan'da Windows Phone cihazlar icin 50$ fiyatla satışa çıkacak.

Oyun severler icin cok kullanışlı olan bu Moga game controler bluetoth uzerinden calışıyor. Geliştiriciler icin oyunlarını bu aksesuara göre optimize etmelerini saglayacak SDK da yayınlandı. Android platformu icin halihazırda bu aksesuarı destekleyen oyunlar,Duke Nukem 3D, Virtua Tennis Challenge and Sonic the Hedgehog 4: Episode II olarak karşımıza çıkıyor. SDK'nın yayınlanmasıyla daha büyük ve populer oyunlarda bu destegi gorebiliriz.

Siz ne dersiniz telefonunuzda boyle konforlu oyun oynayabilmek icin 50$'lık bu aksesuarı alır mıydınız?

Yazan: papakudioflu
    teAtalay bunu beğendi.
  2. haber için teşekkürler abi.wp adına çok güzel gelişmelere şahit oluyoruz.İnşaALLAH bu hızla gider ve eğer telefonda çok oyun oynayan biri olsaydım kesinlikle alırdım :oke:

3. Çok iyi. Alırdım belki :D Ama o joystick neden sağda. Solda olsa ne güzel PES FIFA oynanır mis gibi.

4. ben alırım bunu abi napar eder ama once oyunların bu desteği sağlaması lazım

5. resimde görüldügü üzere driftmania bu destege sahip. Ayrıca aksesuar aktif oldugunda dokunmatik ekran kontrolleri deaktif oluyor.

6. Haber için teşekkürler, wp için gerçekten güzel haberler geliyor.

7. Gayet güzel, versinler bakalım SDK'yı da kurcalayalım.

8. teAtalay bunu beğendi.
  9. teşekkürler :)

10. Sdk her türlü dilleri desteklesin uygulama yağmura yağmaya başlar kesin..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 12:35