Modern Combat 5: Blackout v1.0.0p

Sponsorlu Bağlantılar

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
s3 minide bile gram kasma yok oyunu fazla abartmayın :ehe

The Shadow

The Shadow

Üye
reflex

reflex

Üye
Beyler daha giremeden dosya kontrolü yapıp oyundan atıyo daha sağlıklı bi yer varmı yükleye bileceğimiz

TopFury

TopFury

Üye
Görüntü kalitesini en yükseğe bile alsanız cihazdan cihaza farkediyo zaten. Sanırım modele göre otomatik optimize ediyor oyun kendini. S3 ile s4 mini arasında karşılaştırdık. Çevre detayları ve çözünürlüğün keskinliği gözle ayırt edilebilir halde.

Criver

Üye
Discoveryde sinir bozucu bi kasma var :D ve oyunun ortasında atıo :P

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Bu oyunda nişan almayi birtek benmi sevmedim ne :D

ua_hasan.32

ua_hasan.32

Üye
Mc4 te yakınlaştırıcıya basınca direk nişan alıyodu en yakındaki adamın üstüne bu oyunda zorlaşmış

yakup_

Üye
zippy linkli apk geçersiz lisans verdi ... dger apk baglantı hatası diyor pathced apk yı indiriyorum telefon galaxy s4

ua_hasan.32

ua_hasan.32

Üye
zippy linkli apk geçersiz lisans verdi ... dger apk baglantı hatası diyor pathced apk yı indiriyorum telefon galaxy s4
Bende de bu hataları verdi datayı obb nin içine at oyunu yükle ama açma bitti de sonra aç bir de öyle denw

mehmetbabur

Üye
LG L7 2 ( p710) de çalışıyor :D :D :D Google Play de uyumsuz diyordu bi de çok teşekkürler :D

crazynoxco90

crazynoxco90

Üye
Grafikler çamur gibi sanki minecraft oynuyorum online olmasida ayrı bi saçmalık

Son düzenleme:

yakup_

Üye
S4 ile denedim. Malesef beklediğim performansı alamadım. MC4 sorunsuzdu. Her zaman olduğu gibi güncelleme bekleyeceğiz. İnternet istemesi ayrı bir durum zaten.
dostum hangi apkyı denedin bide kurulumu nasıl yaptın... benimde tel s4 normal obbye attım kurdum apkları ya baglantı hatası diyor ya lisans geçersiz diyor apkyı kurarkende dahil hep wifide baglı tel

ANIL

ANIL

Admin
dostum hangi apkyı denedin bide kurulumu nasıl yaptın... benimde tel s4 normal obbye attım kurdum apkları ya baglantı hatası diyor ya lisans geçersiz diyor apkyı kurarkende dahil hep wifide baglı tel

Zippyshare linklerini kullandım. Obb dosyasını doğru yere atın çalışacaktır.

ANIL

ANIL

Admin
LG G3:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

murattatlı

murattatlı

Üye
s3 mini kasma yok bnim anlamdığım mc4 2 gb mc5 1 gb bile değil niye böyle

Jaunus

Üye
mc4 den aldığım zevkin 10da birini alamadım.Hakikaten çok çok büyük hayal kırıklığı.Sürekli bina içinde dön dolaş.Bir bölüm 1dk sürüyor.oyunun sadece grafikleri güzel gerisi tamamen saçmalık.hiç bir şey satın alamıyoruz hikaye diye bişey yok.sık sık oyundan atmalar donmalar

reflex

reflex

Üye
Eyvallah oldu açıldı S4 mini vede arkadaşlar maxicep birliği kurunda hep bereber oynayalımGrafikleri en iyiye getirdim dahada kötü oldu nasıl bi yaman çelişki bu

Üst Alt