Modern Combat 4 Maxicep Online Davetlisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

19952010

Üye
Beyler oynamıyor ya. 15 kere ölüyorum anca bi kere şansa vuruyorum. Bazen bi oyunda hiç kill alamıyorum. Deli olcam niye böyle. Sıkıntı bende mi? 4 5 saat oynadım belki 10 kill zor aldım. Ne yapmam lazım yardım edin.

• Beğen
Tepkiler: avast

sasua42

sasua42

Üye
Hassasiyeti ayarla ki daha uygun olsun ve alışırsin

ahmith

ahmith

Üye
Full Otomatik pompalı al bas depari yapistir sonra :) nickim ahmith. Bi şey daha lvl 50dn sonra uğraşma tekrar birden başlamaya. Elemanın çok yavaşlıyor.

19952010

Üye
Y
Hassasiyeti ayarla ki daha uygun olsun ve alışırsin
Yüzde kaç sİzin hassasiyet? Bi de ayakta oynama var senin hareketlerine göre sağa sola aşağı yukarı dönüyor. Sizde o açık mı?
fu ll Otomatik pompalı al bas depari yapistir sonra :) nickim ahmith. Bi şey daha lvl 50dn sonra uğraşma tekrar birden başlamaya. Elemanın çok yavaşlıyor.
hileli sürüm oynamıyorum. Kredi kartı ile satın aldım oyunu. Onun sadece ilk verdiği silah var. S3 kullanıyorum otg kablosu ile klavye maus bağlasam oyun oynanırmı?

sasua42

sasua42

Üye
Açık değil ben onu denedim de yapamadım ve hassasiyetim sondan bir önceki tıkda

19952010

Üye
Oyundan screen alıp atarmsn nişan alma yürüme falan sizinkiler nerde ona bakayım. Çünkü ateş ederken nişan almak zor oluyor nişan almayı gallettin diye bu defada yürünmüyor. Kontrol çok zor ya.

meot123

Üye
meot128 kullanici adim benide ekleyin

sasua42

sasua42

Üye
Aynı dostum her şey

avast

avast

Üye
oynayacaksanız ekleyin lxfgas0671

sasua42

sasua42

Üye
Mobil ag bağlantısı ile oynamak isteyenler sadece şunu yapın wifiyi de açın mobil ağıda wifi nin bi yere bağlanmasına gerek yok açık olsun yeter ben böyle oynuyorum bu arada ekleyin benide Bnb_Ersever
Dostum bir sorum saha olacak mesela bende siz guns da yüklü gameloft oyunu onu online oynayamiyorum gine aynı hatayı veriyor ve wifi açıp verir açıp giriyorum

avast

avast

Üye
Musaitseniz oymayalim

ahmith

ahmith

Üye
Askeri takviye aldım ben fakat öldürme yapmadan acilmiyor. Anlamadığım adamlar daha oyun başlar başlamaz daha kimseyi vurmadan kullanabiliyor bu nasıl oluyor var mi bir yolu

19952010

Üye
Beyler klavye maus ya da gamepad i araştıralım. Bir çözüm bulalım. Bugün OTG kablosu ve USB hub aldım. Gamepadle modern combat 4 zor oynanır diye düşünüyorum. Klavye ve maus ile oynanmaz mı?

• Beğen
Tepkiler: avast
Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Ben dualshock 3 almayi düşünüyorum telefonda otg yok benim bluetooth ile bağlayip oynayacağim bence aliştiktan sonra gamepad ile çok daha kolay oynanir.

19952010

Üye
Gamepadle oynayınca pek bişey değişeceğini düşünmüyorum. Yine oyunda kopukluk olur. Nişan alırken yürüyemezsin. Maus ve klavye kadar akıcı olmaz

Ragnar Lothbrok

Ragnar Lothbrok

Üye
Gamepadle oynayınca pek bişey değişeceğini düşünmüyorum. Yine oyunda kopukluk olur. Nişan alırken yürüyemezsin. Maus ve klavye kadar akıcı olmaz
Nişan alirken niye yürüyemeyesin ki. Gerçi haklisin kişiden kişiye değişir.

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
djkafadar

98farom98

98farom98

Üye
:tşk:

Albatros Suvarisi

Albatros Suvarisi

Üye
Ekleyin zgr097 Oyunla ilgili yeterli bilgim var,sorusu olan yazsın

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
isimleriniz niye hep yabancı ismi...? bende oynuyorum 1 tane Türk yok diyorum...

Üst Alt