[Mod] Yeni Belle Web Browser (V60 ile gelen) Simge Düzeltme Yaması [%100 Çözüm - By Rambo_FT]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
[Mod] Yeni Belle Web Browser (V60 ile gelen) Simge Düzeltme Yaması [%100 Çözüm - By Rambo_FT]
Bazı CFW'lerde veya kendiniz ikon modu uyguladıktan sonra C6v41 portunda veya OFW'de yeni Belle web browser'ın ikonları bozulmuş ise (örneğin sol/sağ ikon yok vs.) aşağıdaki modu Rofs'a uygulayın. Sorununuz web browser'ın ikonu değişmeden düzelecektir.

Mod ektedir.

• Beğen
Tepkiler: herock, Oğuzhan ve 'Şeref'

anık

Üye
:tşk:

hakan_maxicep

hakan_maxicep

Üye
tesekkürler

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
rambo dayı rofs ne iş anlamadım

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
emegine saglık

Ns_Lion

Ns_Lion

Üye
tşkler.

haqanguven

haqanguven

Üye
ustad eline saglik. benim cfwm de bi hata oldu.. sectigimiz alani kopyaliyoruz ya secerken seciyor ama secigi gozkmuyor bununla oda duzelirmi

Atacan-

Atacan-

Üye
ustad eline saglik. benim cfwm de bi hata oldu.. sectigimiz alani kopyaliyoruz ya secerken seciyor ama secigi gozkmuyor bununla oda duzelirmi

Dediğin olay hemen hemen her cfw de var.Bazı kelimeleri seçtiğimizde bezen kopyalıyor bazen kopyalamıyor.Web sayfalarında bazılarında kopyalıtor bazılarında kopyalamıyor.Ama sizin cfw de hiç kopyalamıyorsa sıkıntı var o zaman bişey diyemem.

haqanguven

haqanguven

Üye
Dediğin olay hemen hemen her cfw de var.Bazı kelimeleri seçtiğimizde bezen kopyalıyor bazen kopyalamıyor.Web sayfalarında bazılarında kopyalıtor bazılarında kopyalamıyor.Ama sizin cfw de hiç kopyalamıyorsa sıkıntı var o zaman bişey diyemem.
Yok kopyalıyor... ama kopyalarken seçiyoruz ya onu göstermiyor neyi seçtiğimizi

Atacan-

Atacan-

Üye

Yok kopyalıyor... ama kopyalarken seçiyoruz ya onu göstermiyor neyi seçtiğimizi
internnette browserdan açtığın ( örnek olacaksa mesela senin mesajına alıntı yaptım alıntıladığım kelimeleri işaretliyemiyorum şuan gözükmüyor klavyeden )Ama sms atıldığı zaman kelimeleri kopyalanabiliyor ve işaretten kastında kelimelerin üzerinde şerit halinde kelimeleri koyulaştırması sanırım.internntte cfw lerde zaten o şerit çıkmıyor.Neyi seçtiğinide dolasıyla göremiyoruz.

haqanguven

haqanguven

Üye
internnette browserdan açtığın ( örnek olacaksa mesela senin mesajına alıntı yaptım alıntıladığım kelimeleri işaretliyemiyorum şuan gözükmüyor klavyeden )Ama sms atıldığı zaman kelimeleri kopyalanabiliyor ve işaretten kastında kelimelerin üzerinde şerit halinde kelimeleri koyulaştırması sanırım.internntte cfw lerde zaten o şerit çıkmıyor.Neyi seçtiğinide dolasıyla göremiyoruz.

Hımm orjinal browserda bu olmuyor demek... hata değil yani bu genel bişe

Fa_Ni

Fa_Ni

Üye
hacklemeden atabilir miyiz tekrar flash atmak istemiyorum :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

Tropikal_Meyve

Tropikal_Meyve

Üye

x-scarface

x-scarface

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt