MOD: Orjinal NOKIA Açılış & Kapanış Ekranı ve Animasyonu

• 30 Eylül 2012
  • 1870 Okunma
  • 17 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bazı üyeler kullandıkları CFW'lerin açılış animasyonunu, ekranını ve sesini beğenmez ve orjinale dönmek ister. Size yararlı olacak sağlam bir moddur.

Modu indirmek için tıklayın.

Modu Rofs2'ye uygulayın.

Yazan: Rambo_FT
    tragedie bunu beğendi.
  2. teşekkürler :oke:

3. :rica:

4. bunları rfos2 nin içine attım ancak hiç bi işe yaramadı başka yerlerede atmammı gerekiyor yoksa ?

5. Eğer OFW'ye atıyorsan Rofs1,2,3 içinde bu moddaki dosyaları hangisi barındırıyorsa oraya atman lazım.

6. :tşk: hocam.

7. hayır bi tane cfw ye atıyorum rfos2nin içinde aynı dosyalar var attığım yerde değişsinmi uyarısı vs geliyor hepsine tamam diyorum ancak flash attığımda değişmediğini hala aynı olduğunu görüyorum. sistem sesleri hiç değişmiyor zaten

8. ufak bi sorun var ben orjinali kullanmaya kullanmaya ekranları unuttum :D

9. :ehe Neyse, şu bildiğin el ele veren animasyon ve beyaz zemin üzerine mavi NOKIA açılış-kapanış ekranı :)

10. yardımın için teşekkürler ancak işletim sistemim belle olduğu için verdiğini kullanmadım ofw den 5 tane dosyayı değiştirdiğimde düzeldi ancak şimdi tek sorunum sistem seslerini orjinal yapma onun dosyalarınıda bulamadım yardımcı olursan sevinirim.

11. Sistem seslerini orjinal yapmak istiyorsan, orjinal fw'deki data klasörünün içinde yer alan ses dosyalarını aynen cfw'ye atacaksın.

12. ha tamam hatırladım :D

13. :ehe

14. :tşk: emeğine sağlık furkan

Rambo_FT bunu beğendi.
  15. :rica:

16. link kırık?

17. :locked:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 12:34