MOD: Orjinal NOKIA Açılış & Kapanış Ekranı ve Animasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
MOD: Orjinal NOKIA Açılış & Kapanış Ekranı ve Animasyonu
Bazı üyeler kullandıkları CFW'lerin açılış animasyonunu, ekranını ve sesini beğenmez ve orjinale dönmek ister. Size yararlı olacak sağlam bir moddur.

Modu indirmek için

Modu Rofs2'ye uygulayın.

• Beğen
Tepkiler: tragedie

Beşiktaşlı24

Beşiktaşlı24

Üye
teşekkürler :oke:

rumuz123456

Üye
bunları rfos2 nin içine attım ancak hiç bi işe yaramadı başka yerlerede atmammı gerekiyor yoksa ?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bunları rfos2 nin içine attım ancak hiç bi işe yaramadı başka yerlerede atmammı gerekiyor yoksa ?

Eğer OFW'ye atıyorsan Rofs1,2,3 içinde bu moddaki dosyaları hangisi barındırıyorsa oraya atman lazım.

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
:tşk: hocam.

rumuz123456

Üye
hayır bi tane cfw ye atıyorum rfos2nin içinde aynı dosyalar var attığım yerde değişsinmi uyarısı vs geliyor hepsine tamam diyorum ancak flash attığımda değişmediğini hala aynı olduğunu görüyorum. sistem sesleri hiç değişmiyor zaten

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
hayır bi tane cfw ye atıyorum rfos2nin içinde aynı dosyalar var attığım yerde değişsinmi uyarısı vs geliyor hepsine tamam diyorum ancak flash attığımda değişmediğini hala aynı olduğunu görüyorum. sistem sesleri hiç değişmiyor zaten

Bir de bunu dene (yeni yaptım):

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
ufak bi sorun var ben orjinali kullanmaya kullanmaya ekranları unuttum :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

rumuz123456

Üye
yardımın için teşekkürler ancak işletim sistemim belle olduğu için verdiğini kullanmadım ofw den 5 tane dosyayı değiştirdiğimde düzeldi ancak şimdi tek sorunum sistem seslerini orjinal yapma onun dosyalarınıda bulamadım yardımcı olursan sevinirim.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
yardımın için teşekkürler ancak işletim sistemim belle olduğu için verdiğini kullanmadım ofw den 5 tane dosyayı değiştirdiğimde düzeldi ancak şimdi tek sorunum sistem seslerini orjinal yapma onun dosyalarınıda bulamadım yardımcı olursan sevinirim.

Sistem seslerini orjinal yapmak istiyorsan, orjinal fw'deki data klasörünün içinde yer alan ses dosyalarını aynen cfw'ye atacaksın.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
ha tamam hatırladım :D

x-scarface

x-scarface

Üye
:tşk: emeğine sağlık furkan

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869

terapi1

Üye
link kırık?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt