[MOD] FP2 Keyboard "DeliciousGraphite"

Sponsorlu Bağlantılar

Abstract_Loco

Üye

sor da çok zor olmasın:ehe

denerim şansımı :) ya hocam şimdi bu threadsms programı ile mesaj yazarken eski sistem t9 sözlük düzeneği olduğu gibi devreye giriyor ya hani. Demekki bu telefonun içinde mevcut yada basit bi olay. Bunu normal klavyeye yamalama olayı çok mu zor olur her yerde o çıksa bununla yazmak çok sıkıntı oluyor :)

mferdi

mferdi

Üye
:tşk:

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
denerim şansımı :) ya hocam şimdi bu threadsms programı ile mesaj yazarken eski sistem t9 sözlük düzeneği olduğu gibi devreye giriyor ya hani. Demekki bu telefonun içinde mevcut yada basit bi olay. Bunu normal klavyeye yamalama olayı çok mu zor olur her yerde o çıksa bununla yazmak çok sıkıntı oluyor :)

fp2 güncellemesi yarım yamalak bir güncelleme olduğu için bazı programlar da xplore de dahil eski klavye çıkıyor bende isterim tabiki eski klavye çok kullanışlı idi ancak bu işin prof ları dahi birşey yapamadı nokia kaynak kodlarını dağıtırsa ileri de birde bunu yapacak port edecek kişi lazım bu da zor bi ihtimal artık kimse uğraşmaz symbian için :)

- - - Eklendi - - -

:rica:

Abstract_Loco

Üye
yarım yamalak olması aslında klavyeyi geri kazanmak için daha şanslı olmamızı sağlamaz mı ya eski klavye yapın bize modcu abilerim nolur :))

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
tek yolu downgrade yani versiyon düşürme o da şimdilik olumsuz

Abstract_Loco

Üye
tek yolu downgrade yani versiyon düşürme o da şimdilik olumsuz

tamamdır hocam beklemekten başka çaremiz yok inşallah symbiancılarda nokia gibi uğraşılarını kesmezlerde olumlu gelişmeler çıkar:) tekrar teşekkür edip susuyorum konuyu daha fazla dağıtmayayım :)

ersncak42

Üye
abi süpersin sırf bu klavye için telefonu hackledim ve şimdi yaptım 10 numara oldu çok teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
manolyam63

manolyam63

Üye
Teşekkürler :oke:

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

MaxWhell2

Üye
Hic fena olmamis tesekkurler ama bence en ii klavye wp8 veya wp7 modlanmis hali :-)

aLoNE aSSasSiN

aLoNE aSSasSiN

Üye
:tşk:

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

bagus

Üye
c6-01 e olur mu bu ?

bagus

Üye
peki böyle Bir mod bulamaz miyiz hiç Yok çünkü . Üvey evlat mi bunlar :)

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
peki böyle Bir mod bulamaz miyiz hiç Yok çünkü . Üvey evlat mi bunlar :)

sizin klavye tema ile değiştiği için gerek yok
zira fp2 klavyesi tema ile değişmediği için ancak mod ile degiştiği için bu tür mod dosyaları çıkıyor.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
kulladığın avkonun linkini atar mısın :)

Eduardo58

Eduardo58

Üye
İsa abi teşekkürler keşke bu konuyu daha önce söyleseydin. :) Avkon2 nin linkini verebilir misin bana farklı geldi de bu?

Üst Alt