[MOD] Droid Toggle By Zaneta

• 1 Nisan 2013
  • 1456 Okunma
  • 33 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. [MOD] Droid Toggle By Zaneta İndir

jatvalca, alexkara, sLeepLe ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. tesekkurler

asigsasi bunu beğendi.
  3. onay için teşekkürler

4. Emeğine sağlık abim.

5. teşekkürler

6. c içindekileri data olarak nereye atalım.mif dosyaları var içinde?

7. CallerId and Rotation Lock widget leri yüklü ise c ana dizine atın ve restart yapın

8. sağol dostm emeğine sağlık

- - - Eklendi - - -

ama olmadı.hepsini gerekli yere de attm

9. :tşk: Bro

10. sadece yüklediğim widgetlerin görünümü değişti.bluetooth 3g sessiz ve tercih wigdetlerinde değişiklik olmadı.analog saat te de değişiklik yok.çok da hoşuma gtmişti.joshlogu e ye kurdum.c ye mi kurmam gerekiyordu acaba

11. bu paketin içinde saat yok joshlog modu e ye uyguladı isen e resource apps içine atacak sın fakat CallerId and Rotation Lock bunu c ana dizine atacak sın

buda benden bi görüntü

< Resmi açmak için tıklayın >

12. dediğim gibi caller id ve rotate screen değişti ama diğerlleri aynı.dediğin gibi droid içindeki 11 mif dosyasını joshlog modu uyguladığım e/resource/apps içine attım fakat restart sonucunda durum yine aynı.maximod uygulasam olur mu acaba kardeşim ?

13. birde mobil veri sayacı vardı ekrana koymayı unutmuşum :D

- - - Eklendi - - -

sen bir de c ye atsana joshlog modu nasıl yaptın onu da söyle eğer maximod ile yaptıysan joshlog modunu c dir

14. yaren dede nin açtığı üst bi konu vardı belle fp2 e için joshlog nasıl yapılır diye olmazsa bide c ye uygulayıp bildiririm

15. maximod daki kurulum paketini yüklediysen senin mod c olmuştur dene bakalım

16. yok maximodu kurmadım henüz kurduktan sonra söylerim hocam

17. cok guzel teşekurler o avkon varmı

18. 2. sayfadaki var

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 22:28